Opony do ładowarki teleskopowej

( ilość produktów: 246 )

Opony przeznaczone do ładowarek teleskopowych muszą spełniać wiele stawianych im wymagań. Rygorystyczne podejście względem ich trwałości oraz odporności na największe przeciążenia powoduje, że bezwzględnie należy przestrzegać wymagań producenta danego pojazdu. W naszym sklepie profesjonalneopony.pl znajdziesz zdecydowanie najlepsze opony do ładowarek teleskopowych wyselekcjonowanych producentów znanych na całym rynku ogumienia specjalistycznego. Przejrzyj koniecznie całą naszą ofertę i wybierz model idealny dla siebie jeszcze dziś!

Najlepsze opony do ładowarek teleskopowych - cechy oraz funkcjonalność

Warto wiedzieć, że opony do ładowarek teleskopowych są projektowane ze zwróceniem szczególnej uwagi na ich trwałość. W większości przypadków mają budowlę diagonalną, czyli kord wewnętrzny został w nich ułożony na skos, co ma bardzo wiele zalet. Po pierwsze takie opony mają ścianki boczne bardzo odporne na działanie dużych przeciążeń, są przy tym łatwo naprawialne. Większość z nich nawet po dużym uszkodzeniu lica opony może w dalszym ciągu spełniać swoje zadania po profesjonalnej naprawie wulkanizacyjnej. Kolejną zaletą jest samoczyszczenie opony, dzięki czemu wyposażone w nie pojazd może kontynuować wykonywanie prac nawet w najtrudniejszych warunkach.

Zwróć uwagę także na bieżnik opony. Generalnie przyjmuje się, że bieżnik bardzo agresywny i duży najlepiej sprawdza się w terenie grząskim i sypkim, z kolei bieżnik całkowicie gładki - na równie gładkiej nawierzchni. Duże klocki bieżnika wgryzają się w glebę, a znacznie gorzej radzą sobie np. na asfalcie, gdyż mają mniejszy styk powierzchni czoła z gładką nawierzchnią. Bieżnik w oponach do ładowarek teleskopowych warto dopasować do środowiska pracy.

Parametry w oponach do ładowarek teleskopowych

Warto wiedzieć, że bardzo istotne są także parametry szczegółowe w oponach do ładowarek teleskopowych. Do najważniejszych z pewnością należy ich rozmiar, który w przypadku opon specjalistycznych zapisuje się w formie “szerokość-średnica obręczy” wyrażanych w calach. Dla przykładu opona o rozmiarze 10.00-15 oznacza oponę o szerokości 10 cali i średnicy felgi 15 cali. Przy niektórych pracach równie ważna jest nośność, którą opisuje się parametrem PR - Ply Rating. Liczba poprzedzająca skrót PR wyraża ilość warstw (płócien) i im jest większa, tym opona charakteryzuje się większą nośnością.

Opony do ładowarek teleskopowych przeważnie są całoroczne i tym samym można je bez obaw stosować zarówno latem, jak i w okresie zimowym. Ponadto do montażu nie wymagają stosowania dętek, gdyż występują w systemie bezdętkowym TT.

Ładowarki teleskopowe - opony - zamów już dziś!

W naszym sklepie znajdziesz najlepsze opony do ładowarek teleskopowych o najwyższych właściwościach. Wszystkie mają znakomitą jakość i pochodzą od renomowanych producentów, tym samym są bezpieczne w użytkowaniu i niedrogie w eksploatacji za sprawą rewelacyjnego stosunku ceny do jakości. Zamów już dziś najlepsze opony w sklepie profesjonalneopony.pl. Dołożymy wszelkich starań, aby zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej.

Zobacz także: opony ciężarowe | opony rolnicze | opony budowlane!

642,99 zł brutto + koszty wysyłki Wysyłka: Produkt dostępny w bardzo małej ilości2 szt.
1 241,99 zł brutto + koszty wysyłki Wysyłka: Produkt dostępny w bardzo małej ilości2 szt.
1 558,99 zł brutto + koszty wysyłki Wysyłka: Produkt dostępny w bardzo małej ilości2 szt.
1 894,99 zł brutto + koszty wysyłki Wysyłka: Produkt dostępny w bardzo dużej ilości8 szt.
2 629,99 zł brutto + koszty wysyłki Wysyłka: Produkt dostępny w bardzo dużej ilości8 szt.
5 373,98 zł / brutto + koszty wysyłki Wysyłka: Produkt dostępny w bardzo małej ilości1 szt.
2 858,99 zł brutto + koszty wysyłki Wysyłka: Produkt dostępny w bardzo dużej ilości8 szt.
pixelpixel