Opony Camso

( ilość produktów: 264 )

Kanadyjska firma Camso to doświadczony producent oferujący wysokiej klasy ogumienie, który jest obecny na polskim rynku już od ponad 20 lat. Opony Camso doskonale sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach, a bogaty wybór pozwala na dopasowanie do każdego pojazdu. Mówi się, że opony Camso zaczynają sprawdzać się tam, gdzie kończy się asfaltowa droga - to bez wątpienia prawda. Zapraszamy do zainteresowania się bogatą ofertą produktów tego doświadczonego producenta z Kanady.

Opony Camso nie do zdarcia

Camso przy produkcji ogumienia stosuje najwyższej jakości materiały, które gwarantują prawidłowe warunki trakcyjne pojazdu, zwłaszcza na nieutwardzonych drogach. Dlatego też opony Camso mają tak pozytywne opinie wśród właścicieli maszyn budowlanych, pojazdów do transportu wewnętrznego oraz pojazdów rolniczych. Model Camso SKS 532 8PR TL to idealne rozwiązanie dla miniładowarek o skręcie poślizgowym, a Camso WEX 552 16PR doskonale sprawdzi się w koparkach kołowych i znacznie poprawia stabilność pojazdu w trakcie pracy. Te dwie propozycje oraz inne modele opon Camso zdobyły spore uznanie wśród klientów, którzy nie tylko pozytywnie wypowiadają się o produktach, ale także z pełnym zaufaniem korzystają z opon marki Camso.

Nowe opony Camso zawsze niezawodne

Marka Camso zawsze korzysta ze swojego bogatego doświadczenia i oferuje klientom coraz lepsze rozwiązania techniczne, które zapewniają lepsze prowadzenie, a także znacznie ułatwiają pracę w pojazdach różnego typu. Opony Camso można zamówić już teraz w naszym sklepie internetowym profesjonalneopony.pl. Kanadyjska firma oferuje bogaty wybór wysokiej klasy opon pneumatycznych, bezpowietrznych i pełnych. Wszystkie są wyprodukowane z najlepszych materiałów i każda z nich przechodzi rygorystyczne testy eksploatacyjne. Opony Camso w niskiej cenie to idealny wybór, który gwarantuje bezpieczne i komfortowe prowadzenie pojazdu.

Bogaty wybór nowoczesnych opon Camso w dobrej cenie

Jesteśmy profesjonalnym sklepem z oponami, który oferuje wysokiej klasy produkty zapewniające bezpieczną drogę hamowania i chroniące pojazd przed utratą stabilności niezależnie od warunków atmosferycznych. Gwarantujemy, że opony Camso to doskonały wybór, który sprawdzi się w maszynach rolniczych, w pojazdach budowlanych i do transportu wewnętrznego. Zamówienie ogumienia zajmuje tylko kilka minut, a ceny są bardzo przyjemne dla portfela. Potem pozostaje Ci cieszyć się najlepszymi oponami na rynku, których niezawodność zapewnia doświadczona kanadyjska marka Camso. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty różnego typu niezawodnych opon Camso, które są objęte pełną gwarancją producenta.

770,99 zł brutto + koszty wysyłki Wysyłka: Produkt dostępny w bardzo małej ilości1 szt.
1 003,99 zł brutto + koszty wysyłki Wysyłka: Produkt dostępny w bardzo małej ilości2 szt.
1 843,99 zł brutto + koszty wysyłki Wysyłka: Produkt dostępny w bardzo małej ilości2 szt.
pixelpixel