Opony Continental

( ilość produktów: 630 )

Niemiecka firma Continental od 1871 roku wyznacza trendy na rynku oponiarskim wraz z kilkoma innymi markami, które powstały w podobnym okresie. Opony Continental nie bez powodu należą do kategorii polecanych zarówno przez właścicieli dużych firm budowlanych, jak i przez niewielkie gospodarstwa rolnicze. W naszym sklepie Profesjonalneopony.pl znajdziesz nowe opony Continental w setce różnych wariantów. Oferujemy modele różniące się zastosowaną technologią, przeznaczeniem czy budową i to w znacznie niższej cenie niż u konkurencji. Zobacz koniecznie!

Podstawowe cechy opon Continental

Opony Continental powstają nieprzerwanie od 1871 roku. Marka przez tyle lat istnienia poznała wszelkie zasady dotyczące produkcji opon i obecnie wyznacza na tym polu trendy, które śledzą inne, mniej renomowane firmy. Każda opona Continental przechodzi szereg różnych testów, nie tylko takich jak hamowanie czy przyczepność w zakrętach, lecz także odporność na największe przeciążenia czy uszkodzenia mechaniczne. Marka dysponuje wieloma najnowocześniejszymi zakładami produkcyjnymi, w których zastosowano w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne zapewniające stuprocentową powtarzalność wyrobów, dzięki czemu każda opona Continental jest identyczna.

Jakie nowe opony Continental znajdują się w sklepie Profesjonalneopony.pl

W naszym sklepie znajdziesz przeróżne opony Continental. Oferujemy między innymi opony do samochodów i maszyn budowlanych lub rolniczych, które charakteryzują się nadzwyczajną trwałością, stabilnością podczas jazdy czy wytrzymałością na największe przeciążenia w skutek jazdy po nierównościach. Wiele z nich zostało wyposażonych także w funkcje dodatkowe, np. model Clean Quick w charakterystycznej, złotej barwie, charakteryzuje się szybkim samoczynnym oczyszczaniem z wszelkich zabrudzeń, takich jak błoto czy piasek. Poszczególne nowe opony Continental różnią się między sobą także budową i rozmiarem. Opony diagonalne charakteryzują się ułożeniem osnowy ukośnie do drutówki, w radialnej z kolei nitki osnowy i warstwy opasania są ułożone do drutówki prostopadle. Modele różnią się także liczbą płócien z zakresu od 4 do 22 i wieloma innymi parametrami, na które należy zwrócić uwagę podczas zakupu.

Wybierz już dziś opony Continental w sklepie Profesjonalneopony.pl

W naszym sklepie znajdziesz opony Continental w korzystnej cenie. Wszystkie modele są nowe, objęte gwarancją i szczegółowo opisane, a także w pełni zgodne z informacjami zawartymi na naszej stronie. W naszym asortymencie znajduje się w zasadzie każdy model opony tej niemieckiej marki, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom najlepsze warunki na rynku. Zapraszamy do zakupu!

Opony rolnicze Continental – cenione przez wielu

Niemiecka marka produkująca ogumienie od 1871 r. zasłynęła jako jedna z tych, które najodważniej stawiały na nowoczesne rozwiązania techniczne. Tej samej odwagi nie zabrakło producentowi, jeśli chodzi o opony rolnicze Continental, które bardzo często uchodzą za wyznaczające trendy na rynku. Niezwykle istotny jest tu bardzo korzystny stosunek jakości do ceny, który pozwala marce na ciągłą ekspansję na nowe rynki. Wśród oferowanych produktów znajdują się też prawdziwe perełki, takie jak znajdujące się w segmencie premium opony rolnicze Continental TractorMaster. Ich jakość potwierdziło Niemieckie Towarzystwo Rolnicze, które poddało ogumienie serii testów i porównało wyniki z czołowymi oponami od innych producentów. Uznano je za najlepsze w terenie – zadecydowało najlepsze przenoszenie mocy silnika do kół i fakt, że pomimo świetnych osiągów model ten generował oszczędność paliwa rzędu 3% względem opon referencyjnych. W ofercie opon Continental takich mocnych punktów jest więcej. Oczywiście nie dotyczą one jedynie ciągników, ale i innych maszyn rolniczych.

Opony przemysłowe i ciężarowe Continental

Wśród ogumienia specjalnego przeznaczenia oferowanego przez niemiecką markę warto jeszcze zwrócić uwagę na opony przemysłowe Continental i opony ciężarowe Continental. Przez lata oferta jest nie tylko stale modyfikowana, ale też uległa dużej specjalizacji. Marka oferuje tak zróżnicowane produkty jak:

  • opony przemysłowe pełne;
  • specjalistyczne opony pneumatyczne do pojazdów przemysłowych;
  • pneumatyczne opony terenowe;
  • opony dla portów;
  • opony dla lotnisk.

Co do zasady w toku prac koncepcyjnych, produkcji i długotrwałych testów powstają tu modele, które zapewniają wysokie osiągi odnośnie do najważniejszych parametrów. Opony przemysłowe Continental to produkty, w przypadku których zwraca się uwagę na nośność, specjalistyczny wzór bieżnika i dodatkowe wzmocnienia.

pixelpixel