Opony superelastyczne standard

( ilość produktów: 752 )

W naszym sklepie znajdziesz między innymi standardowe opony superelastyczne. W przeciwieństwie do modeli pneumatycznych ogumienie przemysłowe w wersji superelastycznej powstaje z jednego kawałka gumy i jest zupełnie bezobsługowe, dzięki czemu charakteryzuje się niezawodną trwałością, wytrzymałością na zużycie oraz duże przeciążenia. Znajduje ono zastosowanie głównie w wózkach widłowych. Przejrzyj koniecznie ofertę wszystkich opon superelastycznych dostępnych w sklepie ProfesjonalneOpony.pl i złóż zamówienie jeszcze dziś. Dysponujemy największym asortymentem opon w kraju dostępnym w najniższych cenach i pochodzącym od najlepszych producentów z całego świata. Koniecznie przejrzyj również kategorię opon dźwigowych i rolniczych.

Podstawowe cechy opon superelastycznych standard

Opony superelastyczne standardowe mają wiele cech, dzięki którym nie mają sobie równych w kwestii wózków widłowych. Są między innymi bardzo stabilne. Zapewniają bezpieczne transportowanie najcięższych ładunków i unoszenie ich na dużą wysokość, co jest niezbędne głównie w największych halach magazynowych. Niskie opory toczenia zmniejszają przy tym koszty generowane podczas pracy wózków widłowych, podobnie jak bardzo wysoka trwałość mieszanki. Prezentowane opony zużywają się bardzo powoli i równomiernie, wskutek czego zachowują swoją optymalną przyczepność przez bardzo długi czas użytkowania. Są także sprężyste, dzięki czemu zwiększają komfort pracy operatora.

Opony superelastyczne standardowe są wykonane z kilku warstw amortyzujących oraz z najwyższej jakości mieszanki gumowej na bazie kauczuku. Mogą być dodatkowo wzmacniane za pomocą stalowych oplotów (w niektórych wersjach), które gwarantują najwyższą możliwą nośność i wytrzymałość na przeciążenia wskutek wysokiego unoszenia ładunku. Oferowane modele montuje się do felgi jednoczęściowej lub skręcanej przy pomocy specjalnych pierścieni zewnętrznych, dlatego do ich założenia niezbędne jest użycie pras hydraulicznych. Usługę montażu opon tego typu wykonują niektóre serwisy mobilne, można także dostarczyć felgi wraz z oponami do serwisu stacjonarnego.

Czym się różnią poszczególne opony superelastyczne standard?

Podstawową różnicą pomiędzy poszczególnymi modelami opon superelastycznych w wersji standardowej jest ich rozmiar. Różnią się głównie szerokością oraz średnicą felgi. Podczas zakupu parametry te warto skonsultować z producentem sprzętu lub przejrzeć dokumentację. Bardzo często takie informacje są zawarte w instrukcji, czasami także na karoserii danego pojazdu. Kolejną różnicą pomiędzy dostępnymi wariantami opon superelastycznych jest wzór ich bieżnika. Modele z płaskim profilem bieżnika i dużą liczbą wąskich, cienkich nacięć są przeznaczone głównie do pracy we wnętrzach za sprawą dużego styku czoła opony z podłożem. Modele z głębokimi nacięciami oraz wydatnymi klockami są przeznaczone do pracy na zewnątrz nawet na dość grząskim terenie. Wysokie klocki skutecznie „wgryzają się” w nawierzchnię, działając niczym kocie pazury.

Zamów już dziś swoje nowe opony superelastyczne w sklepie ProfesjonalneOpony.pl

W naszym sklepie nie uznajemy półśrodków, dlatego oferujemy tylko i wyłącznie takie opony superelastyczne standard, które z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania współczesnych przedsiębiorców. Dostępne modele są podzielone na kategorie, a każdy z nich znajduje się na dedykowanej podstronie. W opisach każdego wariantu umieściliśmy wszelkie podstawowe oraz szczegółowe parametry, które pomogą wybrać optymalny model. Złóż zamówienie już dziś i koniecznie zapoznaj się także z kategorią opon do quadów.

pixelpixel