Opony Solideal

( ilość produktów: 665 )

Powstała w 1996 roku firma Solideal oferuje wysokiej jakości osprzęt do samochodów różnego typu, który zapewnia bezpieczną podróż oraz bezawaryjną eksploatację na długi czas. Brytyjskie opony Solideal to umiejętne połączenie najwyższej jakości materiałów gumowych, nowoczesnych technologii i sprawdzonych metod, które razem dają niezawodne ogumienie dostosowane do każdych warunków drogowych. Firma Solideal może pochwalić się certyfikatem jakości ISO 9001:2008, który gwarantuje najwyższej jakości produkt.

Opony Solideal - sprawdzony i pewny produkt

Solideal to brytyjska precyzja, która gwarantuje najwyższej jakości ogumienie dla pojazdów ciężarowych, specjalnych oraz maszyn rolniczych. Dzięki temu opony Solideal umożliwiają pewne poruszanie się pojazdu w każdych warunkach atmosferycznych, niezależnie od podłoża, i to przez kilka sezonów. Opony Solideal to atrakcyjne ceny i doskonałe rozwiązania techniczne chwalone przez wielu podwykonawców, klientów indywidualnych oraz producentów samochodów, którzy wyposażają swoje pojazdy w ogumienie tej niezawodnej marki. Solideal to doskonały partner, który gwarantuje wysokiej jakości opony w przystępnych cenach. Jego ogumienie nie zawiedzie niezależnie od pory roku oraz rodzaju nawierzchni.

Wysokiej klasy opony Solideal i niesamowite opinie klientów

Przy zakupie ogumienia do samochodu warto kierować się opiniami nie tylko znajomych, ale także innych klientów, którzy przetestowali kilka marek w ciągu swojego życia. Renoma opon Solideal i pozytywne opinie klientów nie wzięły się znikąd. Niezawodny komplet Solideal Ecomatic ED 14PR to idealna opona przemysłowa, która zapewnia pełną przyczepność dzięki odpowiedniemu wzorowi i grubości bieżnika. Model ogumienia Solideal Air 550 10PR TT zyskał pozytywne opinie wśród klientów za sprawą zastosowania 10 mocnych płócien, które gwarantują równomierne ścieranie się bieżnika w trakcie eksploatacji. Opony Solideal to produkt wysokiej klasy. Więcej niezawodnych modeli znajdziesz w naszej bogatej ofercie w sklepie profesjonalneopony.pl.

Wysokiej klasy nowe opony Solideal w profesjonalneopony.pl

W naszym sklepie internetowym każdy znajdzie idealną oponę dla swojego pojazdu na każdą porę roku, która zagwarantuje bezpieczny przejazd na każdej nawierzchni. Zamów już teraz najlepsze opony Solideal, które możesz kupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy, że każda z opon spełni Twoje nawet największe wymagania i zapewni nie tylko odpowiednią drogę hamowania, ale także sprawi, że jazda pojazdem stanie się bezpieczna oraz bardzo przyjemna. W profesjonalneopony.pl doskonale znamy się na ogumieniu i możemy z całą pewnością zaświadczyć, że brytyjska marka Solideal to doskonały wybór. Sam proces zakupu jest bardzo prosty i szybki, a każda z opon jest objęta kilkuletnią gwarancją producencką.

pixelpixel