Opony do ładowarki kołowej

( ilość produktów: 267 )

W naszym sklepie znajdziesz najlepszej jakości ogumienie przemysłowe i nie tylko, w tym także opony do ładowarek kołowych. Modele obecne w naszej ofercie pochodzą od renomowanych firm, które już od lat produkują najwyższej jakości produkty. Warto także wiedzieć, że zamawiamy je tylko i wyłącznie od zaufanych dostawców, dzięki czemu są nowe i pochodzą z legalnych źródeł. Koniecznie poznaj budowę i charakterystykę opon do ładowarek kołowych, dzięki czemu unikniesz niewłaściwego wyboru.

Poznaj z bliska ładowarki kołowe opony

Do najważniejszych kwestii tyczących się opon do ładowarek kołowych z pewnością należą ich trwałość oraz wytrzymałość. Jest ona zawdzięczana głównie budowie diagonalnej, która polega na zastosowaniu kilku warstw kordu ułożonych skośnie względem siebie. Dzięki temu opona charakteryzuje się niezwykłą trwałością oraz sztywnością - szczególnie ścianek bocznych, które w dużym stopniu wpływają na wytrzymałość opon na największe przeciążenia. Warto wiedzieć, że opony do ładowarek kołowych mają także właściwości samoczyszczące i łatwo je naprawić po uszkodzeniu. To oznacza, iż nawet duże przebicie czy nacięcie opony w większości przypadków nie daje powodów do jej wyrzucenia. W naszej ofercie znajdziesz również modele z budową radialną.

Na co zwracać uwagę przy zakupie opon do ładowarek kołowych?

Najważniejszy jest zdecydowanie ich właściwy rozmiar. W przypadku opon rolniczych, budowlanych oraz innych specjalistycznych, rozmiar wyraża się formułą “szerokość - rozmiar felgi” określaną w calach. Na przykład oznaczenie opony do ładowarki kołowej w postaci “10.00-20” oznacza, iż prezentowany model ma 10 cali szerokości i jest odpowiedni do felg o średnicy 20 cali. Drugim, równie istotnym parametrem w oponach tego typu jest ich nośność, którą opisuje się jako PR, czyli Ply Rating. Im wyższy indeks, tym wytrzymałość opony jest większa. Liczba następująca po skrócie PR oznacza ilość warstw (płócien).

Koniecznie przyjrzyj się także bieżnikowi. W jego przypadku doskonale sprawdza się prosta zasada - mianowicie agresywny bieżnik z bardzo dużymi klockami oddzielonymi dużą ilością pustej przestrzeni najlepiej się sprawdza w grząskim, podmokłym lub sypkim terenie. Z kolei opony do ładowarki kołowej z płaskim i gładkim czołem najlepiej stosować na gładkiej nawierzchni, np. asfaltowej, betonowej lub posadzkach w halach produkcyjnych.

Ładowarki kołowe - opony, gdzie kupować?

W przypadku opon do ładowarek kołowych najistotniejsza jest ich wytrzymałość, gdyż zazwyczaj stanowią element eksploatacyjny do pojazdów użytkowanych zarobkowo. Tym samym zła jakość może powodować przestoje w trakcie pracy generujące straty dla przedsiębiorcy. Warto wówczas zaopatrywać się w nie tylko i wyłącznie w wyspecjalizowanych sklepach o doskonałym asortymencie.

Zamów już dziś opony do ładowarek kołowych rozmaitych producentów w najniższej cenie na rynku. Oferujemy tylko pewne i trwałe rozwiązania pochodzące od najlepszych marek i z doskonałym stosunkiem ceny do jakości. Zakupy u nas są samą przyjemnością, a my dokładamy wszelkich starań, by każdy klient mógł się bezpiecznie już w chwili złożenia zamówienia.

1 432,99 zł brutto + koszty wysyłki Wysyłka: Produkt dostępny w bardzo małej ilości2 szt.
1 705,99 zł brutto + koszty wysyłki Wysyłka: Produkt dostępny w bardzo dużej ilości4 szt.
1 861,99 zł brutto + koszty wysyłki Wysyłka: Produkt dostępny w bardzo dużej ilości8 szt.
2 283,99 zł brutto + koszty wysyłki Wysyłka: Produkt dostępny w bardzo małej ilości2 szt.
2 636,99 zł brutto + koszty wysyłki Wysyłka: Produkt dostępny w bardzo dużej ilości3 szt.
2 653,99 zł brutto + koszty wysyłki Wysyłka: Produkt dostępny w bardzo dużej ilości8 szt.
5 701,98 zł / brutto + koszty wysyłki Wysyłka: Produkt dostępny w bardzo małej ilości1 szt.
3 065,99 zł brutto + koszty wysyłki Wysyłka: Produkt dostępny w bardzo dużej ilości6 szt.
3 134,99 zł brutto + koszty wysyłki Wysyłka: Produkt dostępny w bardzo dużej ilości8 szt.
pixelpixel