Opony Aeolus

( ilość produktów: 70 )

Firma Aeolus wchodząca w portfolio potentata na tym rynku, marki ChemChina, powstała w 1965 roku i znajduje się w TOP20 najlepszych producentów ogumienia na świecie. Firma stawia między innymi na innowacyjne rozwiązania, najwyższą jakość i zarazem korzystną cenę zakupu, dzięki czemu w wielu kategoriach cenowych nie ma sobie równych. Opony Aeolus uchodzą za trwałe, mocne i wytrzymałe, a na ich jakości polegają użytkownicy i przedsiębiorcy z aż 140 krajów całego świata. W naszym sklepie znajdziesz wyselekcjonowane nowe opony Aeolus przeznaczone do pojazdów rolniczych, przemysłowych, budowlanych oraz quadów, podnośników czy dźwigów.

Jak powstają opony Aeolus

Marka dysponuje obecnie najwyższym poziomem wiedzy w zakresie produkcji ogumienia. Wszystko rozpoczyna się od zaprojektowania bieżnika opony oraz optymalnej mieszanki, co następuje w zespole badawczo-rozwojowym Aeolus. Firma zatrudnia setki najlepszych inżynierów oraz techników, którzy zawsze zapewniają wysoką jakość i zarazem korzystną cenę. Po wykonaniu projektu opony Aeolus trafiają do produkcji. Marka wytwarza ogumienie w jednym z największych zakładów produkcyjnych na świecie o powierzchni przekraczającej 130 000 metrów kwadratowych. Znajdują się w nim najnowsze zdobycze techniki, które nie tylko przyspieszają produkcję opon, lecz także gwarantują minimalną ilość defektów fabrycznych, zapewniając jednocześnie precyzyjną kontrolę jakości na każdym etapie produkcji. Po wykonaniu każda opona Aeolus jest transportowana do odbiorców w 140 krajach na świecie.

Jak wybrać odpowiednie nowe opony Aeolus

Podczas wyboru opony Aeolus o znakomitej opinii zwróć uwagę na wszelkie istotne parametry. Najważniejszym jest z pewnością rozmiar, który definiuje przydatność opony w danym pojeździe. Każdy pojazd jest przystosowany do eksploatacji wyłącznie na niektórych rozmiarach ogumienia, dlatego warto skonsultować wybór konkretnej opony z producentem danego urządzenia. Większość z nich zamieszcza stosowne informacje na ten temat w instrukcji użytkownika lub na tabliczce znamionowej. Równie istotny podczas wyboru opony Aeolus w korzystnej cenie jest parametr nośności, który definiuje odporność opony na dane przeciążenia, i im parametr ten jest wyższy, tym ogumienie jest bardziej wytrzymałe na obciążenie statyczne oraz dynamiczne.

Jaka opona Aeolus będzie najlepsza

Warto wiedzieć, że każda opona jest przeznaczona tylko do konkretnego rodzaju wykonywanej pracy i rzadko są one zamienne. Co to oznacza? Że opony rolnicze z wydatnymi klockami bieżnika nie będą się dobrze sprawdzać na twardej nawierzchni i odwrotnie – ogumienie z płaskim profilem bieżnika nie zapewni optymalnej trakcji na luźnej nawierzchni. Podobnie jest z mieszanką. Miękka guma użyta do produkcji opon Aeolus może gwarantować dobrą trakcję na asfalcie, lecz kosztem jej mniejszej trwałości, z kolei twarde nowe opony Aeolus mogą być znacznie trwalsze, lecz zarazem mniej przyczepne. Zadzwoń lub napisz do nas – z chęcią pomożemy w wyborze.

Jakie są opony ciężarowe Aeolus?

Czym charakteryzują się opony ciężarowe Aeolus? Przede wszystkim są to produkty przeznaczone do samochodów ciężarowych, przyczep i pojazdów wykonujących prace ziemne. Taka specyfika oferowanego asortymentu wymusza stosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które nie pozwolą produktom Aeolus pozostać w tyle za konkurencją. Od innych azjatyckich marek Aeolus różni się tym, że pokłada duże nadzieje w dobrej komunikacji z klientami. Wszystko dlatego, że ambitne plany firmy dotyczą rynków europejskich. Również opony ciężarowe Aeolus projektowane są więc w taki sposób, by spełniały europejskie standardy. W ich produkcji uwzględnia się tak istotne dla Europejczyków wątki, jak dbałość o środowisko. Wyniki świadczą o tym, że strategia marki jest słuszna - jej roczna sprzedaż liczona jest w miliardach dolarów.

Za co ceni się opony ciężarowe Aeolus?

Przede wszystkim opony ciężarowe Aeolus zupełnie zrywają ze stereotypem tanich opon z Azji, których jedynym atutem jest niska cena. Również polscy klienci otrzymują w przystępnej cenie produkt, który może zaskakiwać ich jakością. Producent stawia na takie działanie linii produkcyjnych, które odbywa się przy niewielkim zużyciu energii elektrycznej po to, aby sprostać oczekiwaniom Europejczyków. Jednocześnie w swoich centrach badawczych w taki sposób rozwija opony ciężarowe Aeolus, aby były dobrze dostosowane do tras w Europie. Marka ma w tym już pewne doświadczenie, bo w Europie jest obecna od 2004 r. Jej produkty traktuje się jako dobrą alternatywę dla drogich opon z segmentu premium. Wykorzystywane są w mniejszych i większych ciężarówkach, przyczepach, ale też ładowarkach. Bardzo szeroka jest też gama rozmiarów oferowanego przez chińską firmę asortymentu ogumienia.

pixelpixel