Opony Nokian

( ilość produktów: 412 )

W sklepie Profesjonalneopony.pl znajdują się między innymi popularne i lubiane opony Nokian. Ta duża fińska marka słynie z produkcji opon przeznaczonych do samochodów osobowych, jednak nie tylko. Opony Nokian są przeznaczone zarówno do przemysłu ciężkiego, np. do rolnictwa, budownictwa czy do transportu, jak i do konkretnych urządzeń wymagających najmocniejszego ogumienia dostępnego w sprzedaży, np. do dźwigów. W naszym sklepie opony Nokian są dostępne w niskiej cenie i dostarczamy je w rekordowo krótkim czasie. Ponadto dbamy o to, by każdy model był wyselekcjonowany na podstawie relacji ceny do jakości. Poznaj koniecznie całą ofertę opon firmy Nokian.

Podstawowe informacje o firmie Nokian

Marka Nokian jest jedną z młodszych, jednak jej zasługi w świecie motoryzacji są nieocenione. Firma powstała w 1988 roku i jest ceniona na całym świecie zarówno za rewelacyjną cenę jak na jakość poszczególnych opon, jak i ich wysoką trwałość i przyczepność w okresie zimowym. Początkowo ten fiński producent opon zajmował się produkcją ogumienia wyłącznie do aut osobowych. Fala popularności sprawiła jednak, że opony Nokian są dostępne już w każdej dziedzinie motoryzacji. W naszym sklepie można zakupić modele odpowiednie do aut ciężarowych, do przemysłu ciężkiego, do budownictwa i rolnictwa, a także do quadów czy dźwigów. Wszystkie charakteryzuje niska cena jak na oferowane możliwości i pewna, sprawdzona jakość.

Jak wybrać odpowiednie opony Nokian

Każda opona Nokian ma zupełnie inne zastosowanie, dlatego należy się zastanowić nad wyborem tej odpowiedniej. Poszczególne wersje różnią się bowiem rozmiarem, w tym średnicą, szerokością, profilem, a także nośnością, liczbą płócien i konstrukcją. Wszystkie te parametry są niezwykle istotne, gdyż wpływają na funkcjonalność danej opony i bezpieczeństwo użytkowania. Każdy wybór warto uzgodnić z producentem pojazdu, zazwyczaj informacje o preferowanym ogumieniu znajdują się w podręczniku, a także przeczytać opinie o danym modelu, zwracając uwagę nie tylko na zalety, lecz także na wady.

Gdzie kupować opony Nokian

Aby być w pełni zadowolonym z zakupionych opon Nokian, warto wybrać miejsce, które zapewni ich udokumentowane pochodzenie i stuprocentową oryginalność. W sklepie Profesjonalneopony.pl dostępne są opony Nokian w korzystnych cenach, które z pewnością okażą się satysfakcjonujące także dla nabywców wielu sztuk dla swojej firmy. Zapewniamy również ich właściwe przechowywanie w odpowiednich warunkach, a także błyskawiczną wysyłkę czy pomocną obsługę. Z przyjemnością odpowiemy na poszczególne pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące naszego asortymentu. Zamów już dziś opony Nokian o świetnej opinii w naszym sklepie on-line!

Opony Nokian — nie tylko dla aut osobowych

Finlandia być może nie kojarzy się z motoryzacyjną potęgą, ale coraz to nowe sukcesy młodej marki Nokian sprawiają, że wielu kierowców ma ochotę sięgnąć także po akcesoria pochodzące z tego kraju. Opony Nokian przeznaczone są jednak nie tylko dla użytkowników aut osobowych. W portfolio marki znajdziemy choćby opony rolnicze Nokian czy opony ciężarowe tego fińskiego producenta. Bardzo istotne dla projektowania tych ostatnich jest to, że marka wykorzystuje doświadczenia ze swoich rodzimych terytoriów. Północny klimat i często zmieniające się, niekiedy skrajnie trudne warunki, to dobra szkoła dla testowania modeli opon idealnych na różne okazje. Ogumienie ciężarowe musi nie tylko posiadać dobrą przyczepność, która skutkuje krótką drogą hamowania, ale i odpowiednie wzmocnienia. Chodzi zwłaszcza o właściwe wzmocnienie boków po to, by samochodem można było przewozić ciężkie towary. Znajdziemy wśród nich zarówno modele uniwersalne, jak i przeznaczone dla transportu na dalekie dystanse.

Opony rolnicze Nokian — czemu warto im zaufać?

Co sprawia, że opony rolnicze Nokian sprawdzą się w gospodarstwie nawet w skrajnie trudnych warunkach? Jednym z powodów jest to, że produkty tej marki często testowane są za kołem podbiegunowym. Czy można sobie wyobrazić mniej sprzyjające warunki niż gdzieś daleko na Północy? Jeśli chodzi o opony rolnicze Nokian, to niezwykle cenione są modele z serii Nokian Tyres. Wśród nich feruje się egzemplarze przeznaczone do ciągników, przyczep, ładowarek, ale także ciężkich maszyn przeznaczonych do pracy w lesie. Poleca je zdecydowana większość klientów — szacuje się, że przypadły do gustu nawet 95% użytkowników. Z zasady mają dobrze funkcjonować w różnych okolicznościach, ale szczególnie silny nacisk kładzie się na ich działanie podczas deszczowej jesieni i w trakcie zimowych mrozów i oblodzeń. Kupując opony rolnicze Nokian, zyskujemy gwarancję i bogaty serwis nawet przez 2 lata.

pixelpixel