Opony Carlisle

( ilość produktów: 432 )

Firma Carlisle specjalizuje się w produkcji ogumienia do profesjonalnych zastosowań, np. do rolnictwa, przemysłu czy transportu drogowego, i charakteryzuje się wysoką jakością oraz korzystną ceną. Marka przykłada ogromną wagę między innymi do trwałości swoich opon, stosując do ich produkcji wyłącznie najwyższej klasy mieszankę gumy. Firma ceni sobie zaufanie użytkowników, dlatego na linii produkcyjnej znajduje się także komórka do kontroli jakości, która zmniejsza możliwość otrzymania przez konsumenta opony Carlisle z defektem produkcyjnym. Przejrzyj koniecznie wszystkie nowe opony Carlisle dostępne w sklepie Profesjonalneopony.pl i zamów już dziś.

Podstawowe cechy opon Carlisle – czyli dlaczego zazwyczaj są optymalnym wyborem

Wszystkie opony Carlisle są przeznaczone do profesjonalnych zastosowań i wyróżniają się spośród innych między innymi znakomitą relacją ceny do jakości. Producent bowiem używa do wszystkich produktów mieszanki gumy, zapewniając trwałość i odporność na uszkodzenia, a także projektuje swoje autorskie wzory bieżników. Każda opona Carlisle jest gwarancją bezpieczeństwa. Klocki bieżnika oraz wzmocnienia opony są zaprojektowane ze zwróceniem szczególnej uwagi na ochronę zdrowia oraz mienia, dlatego wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością na uszkodzenia mechaniczne czy długotrwałą eksploatację.

Podstawowe parametry – jak wybrać odpowiednią oponę Carlisle

W naszym sklepie Profesjonalneopony.pl staramy się ułatwić proces wyboru poprzez precyzyjne opisanie każdego produktu na dedykowanych podstronach. We wszystkich opisach znajdują się między innymi takie informacje jak rozmiar, w tym szerokość oraz średnica felgi, a także nośność, ilość płócien, konstrukcja opony czy nazwa bieżnika. Mimo faktu, iż w naszym sklepie znajduje się wiele tysięcy opon, to w dalszym ciągu przykładamy wagę do ich szczegółowego opisania. Każdy parametr wpływa na dany model ogumienia w bardzo znaczący sposób. Dla przykładu założenie opony o zbyt małej średnicy może negatywnie wpływać na systemy bezpieczeństwa, a przy zbyt dużej średnicy – zwiększą się opory toczenia i spalanie paliwa. Dlatego zawsze warto skonsultować wielkość opony Carlisle z producentem pojazdu.

Dlaczego wybór opony Carlisle jest tak istotny z punktu widzenia przedsiębiorstwa

Każda firma mająca w swojej flocie jeden samochód lub kilka samochodów jest zmuszona do cyklicznej wymiany ogumienia. Opony to w zasadzie najszybciej zużywający się element eksploatacyjny, który jednocześnie ma największy wpływ na bezpieczeństwo pracy oraz jej opłacalność. Zakup opon z półki premium nie opłaci się firmom, które rzadko skorzystają z ich dużych możliwości, a nabycie ogumienia zbyt niskiej jakości może prowadzić do częstszych wymian i w efekcie większego obciążenia finansowego Twojej firmy. Zamów już dziś opony Carlisle o znakomitej opinii w najniższej cenie na rynku. Zapewniamy szybką dostawę!

pixelpixel