Opony Tianli

( ilość produktów: 324 )

Marka Tianli to podmiot joint venture założony w 1985 roku z kanadyjskim producentem opon United. Niezawodne ogumienie przeznaczone do maszyn rolniczych, specjalnych pojazdów przemysłowych oraz budowlanych doskonale się sprawdzi niezależnie od warunków terenowych i atmosferycznych. Opony Tianli to umiejętne połączenie doświadczenia oraz najnowszych innowacji w przemyśle gumowym. Obecnie produkty marki są dostępne w ponad 70 krajach na całym świecie, a Tianli cały czas rozwija swoje bogate portfolio produktowe.

Niezawodne opony Tianli i dobre opinie wśród klientów

Obecnie marka Tianli to ponad 1600 wariantów różnego ogumienia dla pojazdów specjalnych, przemysłowych oraz rolniczych w rozmiarach od 16 do 63 cali. Opony Tianli zyskują pozytywne opinie dzięki inwestowaniu w coraz lepsze technologie i ciągłe rozwijanie udanych linii produktowych. W naszym sklepie internetowym zamówisz takie sprawdzone modele jak Tianli R1W 7.5R18 108A8 TL, Tianli AG F302 12PR czy Tianli Genesis R-1 116A8/16B TL, w których zastosowano trwałe mieszanki kauczukowe, a bieżnik równomiernie zużywa się podczas eksploatacji. Opony Tianli to idealna inwestycja w sprawdzone ogumienie, które zapewni prawidłowe właściwości trakcyjne pojazdu i pełną stabilizację niezależnie od warunków terenowych i pogody.

Wysoka jakości opon Tianli w atrakcyjnych cenach

Dostępne w naszym sklepie opony Tianli to świetna cena i wysoka jakość. Kupując opony Tianli w profesjonalneopony.pl, gwarantujemy, że oferowane przez nas ogumienie tej marki to produkty najwyższej klasy wykonane z czystych mieszanek kauczukowych, które wyróżniają się wytrzymałością. Bieżniki zastosowane w oponach marki Tianli są specjalnie zaprojektowane w taki sposób, aby nie tylko równomiernie zużywały się na powierzchni podczas pracy, ale także skutecznie rozgarnęły wodę, błoto, śnieg oraz inne zanieczyszczenia mogące pojawić się na drodze, polu lub placu budowy. Z oponami tej firmy codzienna praca jest znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza - potwierdzi to bardzo wielu użytkowników pojazdów specjalistycznych wykorzystywanych w rolnictwie, w przemyśle i na budowie.

Nowoczesne opony Tianli w ofercie profesjonalnego sklepu

W sklepie profesjonalneopony.pl oferujemy bogaty wybór różnego typu ogumienia do pojazdów, które można zamówić już teraz w bardzo atrakcyjnej cenie dla każdego portfela. Polecamy szczególnie niezawodne opony Tianli, które doskonale sprawdzają się niezależnie od warunków i są dostępne w wielu typach i rozmiarach. Zapraszamy do składania zamówień już teraz. Sam proces jest bardzo łatwy - wystarczy tylko kierować się instrukcjami podanymi na ekranie. W przypadku pytań technicznych na temat ogumienia Tianli zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Wszystkie opony Tianli są objęte kilkuletnią gwarancją producenta.

pixelpixel