Opony Goodyear

( ilość produktów: 10 )

Amerykańska firma Goodyear słynie z produkcji opon przeznaczonych do setek różnych zastosowań, które cechuje jakość premium i najlepsze rozwiązania techniczne w branży. Marka powstała w 1898 roku i jest jedną z kilku najważniejszych na rynku oponiarskim. Opony Goodyear są dostępne w naszym sklepie Profesjonalneopony.pl w korzystnych cenach i występują w wielu wariantach, z czego większość jest przeznaczona do zastosowań w firmach budowlanych lub rolniczych. Zobacz koniecznie nowe opony Goodyear w najlepszej cenie na rynku.

Wybierz opony Goodyear odpowiednie do konkretnego zastosowania

Opony Goodyear przeznaczone są do wielu różnych zastosowań. Mimo iż markę kojarzy się między innymi z produkcji ogumienia do samochodów osobowych, to firma kieruje wiele z modeli także do przemysłu ciężkiego. Wszystkie opony tej marki przeznaczone do aut budowlanych, ciężarowych, przemysłowych, rolniczych, dźwigów czy quadów charakteryzują się wysoką wydajnością i najlepszymi parametrami użytkowymi w danej klasie. Mieszanka gumy jest elastyczna w każdych warunkach, klocki bieżnika są dostosowane do najcięższej pracy, a wzmocnienia opony charakteryzują się praktycznie stuprocentową bezawaryjnością podczas całego okresu eksploatacji. Równie istotne jest to, że każda opona Goodyear jest objęta rygorystyczną kontrolą jakości, która uniemożliwia zakup modelu niedopuszczonego do sprzedaży, np. z wadą fabryczną.

Jak wybrać opony Goodyear

Podczas wyboru ogumienia przeznaczonego do ciężkiej pracy należy zwrócić uwagę między innymi na jego jakość. Opony Goodyear uchodzą za najlepszy wybór w swojej klasie, gdyż charakteryzują się ponadprzeciętną trwałością i najlepszymi cechami użytkowymi w danej klasie. W naszym sklepie znajdziesz każdy model przeznaczony do tego typu zastosowań. Poszczególne wersje różnią się między innymi rozmiarem, w tym szerokością, profilem oraz wielkością odpowiedniej obręczy, a także rodzajem bieżnika czy nośnością. Wybór odpowiedniego modelu jest bardzo istotny. Zbyt wąska opona nie zapewni wystarczającej przyczepności do podłoża, a wersja zbyt szeroka wywoła niepotrzebnie duże opory toczenia. Co więcej, niewłaściwy profil, który wpływa na zewnętrzną średnicę opony, może skutkować nawet niebezpiecznymi następstwami ze strony układu kierowniczego.

Wybierz opony Goodyear ze sklepu Profesjonalneopony.pl!

W naszym sklepie dostępne są opony Goodyear np. w wersji rolniczej w najlepszych cenach na rynku. Wszystkie są fabrycznie nowe, przechowywane w odpowiednich warunkach i dostępne na miejscu, przy czym także objęte gwarancją i zgodne z opisem producenta. Zamów już dziś i skorzystaj z błyskawicznej dostawy, pomocnej obsługi klienta oraz bezpieczeństwa na każdym etapie zamówienia. System płatności naszego sklepu jest chroniony poprzez certyfikat SSL, podobnie jak wszystkie wprowadzane dane osobiste lub firmowe. Zapraszamy do zakupu opony Goodyearcena niższa niż u konkurencji gwarantowana.

Opony ciężarowe Goodyear — dla kogo są produkowane?

Opony ciężarowe Goodyear to cała gama produktów adresowanych do właścicieli sprzętu ciężkiego, którzy cenią sobie doskonałą jakość. Wyróżnia się wśród nich nie tylko modele o zróżnicowanych rozmiarach, ale i o rozmaitych przeznaczeniach. Będą to więc znakomite długodystansowe opony ciężarowe Goodyear. Twój samochód jeździ na krótszych trasach? Nie brakuje też modeli przeznaczonych na odcinki regionalne i międzyregionalne. Poza nimi cenione są również te rodzaje ogumienia od Goodyear, które stosuje się do pojazdów poruszających się po zróżnicowanym terenie (drogowym i terenowym), maszyn terenowych, autokarów i autobusów miejskich. Ogromne znaczenie mają liczne współprace marki z mniejszymi producentami, dzięki którym może ona przedstawić klientom duże zróżnicowanie produktów. Niezmiennie dokłada się wielu starań do tego, by zapewnić niskie zużycie paliwa i możliwie krótką drogą hamowania nawet w niesprzyjających warunkach. Opony ciężarowe Goodyear to wreszcie cała gama świetnie przetestowanych produktów. Tu nie ma miejsca na niepewność i improwizację.

Co sprawia, że opony ciężarowe Goodyear są tak konkurencyjne?

Dlaczego opony ciężarowe Goodyear są tak częstym wyborem wśród kierowców dużych samochodów? Przede wszystkim osoby, które żyją z transportu materiałów, nie mogą sobie pozwolić na to, żeby ogumienie zawiodło je w najmniej spodziewanym momencie. Nie ma też sensu zmieniać opon zbyt często. Z tego względu zróżnicowanie produktów oferowanych przez tę cenioną markę jest bardzo wygodne — można wybrać takie opony ciężarowe Goodyear, które idealnie pasują do auta, typu pokonywanych tras i warunków, które można napotkać w drodze. Właśnie odpowiedni dobór ogumienia może sprawić, że będzie się ono nadawało do użytku przez kilka sezonów. Oczywiście wszystko przy zachowaniu reguł bezpieczeństwa. Wytrzymałość i odporność tych produktów jest potwierdzona całymi latami obecności Goodyear na rynku — pełnymi sukcesów, czerpania z doświadczeń, ale i odważnego stawiania na innowacje.

pixelpixel