Opony Bridgestone

( ilość produktów: 394 )

Firmę Bridgestone z pewnością zna większość osób zainteresowanych motoryzacją, głównie ze względu na jej obecność w sporcie motorowym Formuła 1. Charakterystyczny biały napis na boku opony jest przez to rozpoznawalny i sławny. Okazuje się jednak, że w ofercie marki znajdują się także modele do zupełnie innych zastosowań. Opony Bridgestone prezentowane w sklepie Profesjonalneopony.pl są dedykowane między innymi maszynom rolniczym, przemysłowym czy budowlanym, a także samochodom ciężarowym i występują w setkach różnych wariantów.

Typowe cechy opon Bridgestone

Nowe opony Bridgestone są doskonale przemyślane pod każdym względem. Marka istnieje od 1931 roku i po dzień dzisiejszy pozostaje jedną z najważniejszych. Firma ma aż 59 własnościowych fabryk z niezwykle nowoczesną linią produkcyjną, która zapewnia między innymi wzorową powtarzalność wszystkich produktów. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku maszyn rolniczych, budowlanych lub przemysłowych, gdyż zastosowanie jednej opony np. z nieco niższym indeksem nośności może spowodować jej uszkodzenie. Właśnie dlatego każda opona Bridgestone w obrębie jednej serii jest precyzyjnie wykonana i charakteryzuje się tymi samymi parametrami. Równie istotne jest to, że opony Bridgestone mają pochlebne opinie i to nie tylko wśród prywatnych nabywców, lecz także wśród największych przedsiębiorstw.

Wybierz idealny model opon Bridgestone

W naszym sklepie Profesjonalneopony.pl dostępne są w zasadzie wszystkie modele ogumienia tej marki. W ich opisach znajdują się nie tylko podstawowe i typowe dane, lecz także bardziej nietypowe parametry, które są z kolei istotne dla najbardziej wymagających klientów. Opony Bridgestone różnią się między innymi przeznaczeniem. Wersje przeznaczone do quadów, samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn rolniczych, budowlanych lub przemysłowych mogą być radialne lub diagonalne. To najważniejsza kwestia podczas wyboru opony przeznaczonej do ciężkiej pracy i warto ją uzgodnić z producentem danego pojazdu. Równie istotny jest rozmiar opony, który przeważnie opisuje się przy pomocy jej szerokości, profilu (wysokości opony) oraz średnicy obręczy. Warto także zdecydować o liczbie płócien, nośności czy nazwie bieżnika.

Zamów koniecznie nowe Opony Bridgestone w sklepie Profesjonalneopony.pl

Wszystkie opony Bridgestone dostępne w naszym sklepie są nowe, objęte okresem gwarancyjnym i mają w pełni udokumentowane pochodzenie. Są przy tym dostępne w najniższej cenie na rynku i dbamy także o ich przechowywanie. Dzięki temu można mieć stuprocentową pewność, że każda opona Bridgestone będzie zachowywała swoją jakość aż do czasu jej utylizacji po zakładanym okresie użytkowania. Zamów już dziś opony Bridgestone w niskiej cenie i skorzystaj z szybkiej dostawy i najlepszych warunków współpracy na rynku.

Opony rolnicze Bridgestone — za co się je ceni?

Marka Bridgestone doskonale zdaje sobie sprawę, na czym polegają trudności pracy w polu — stawia więc na niezawodność, którą doceniają rolnicy. Nic też dziwnego, że opony rolnicze Bridgestone są jednymi z najmocniej testowanych na rynku. W trakcie rozwoju produktu sprawdza się siłę ugniatania gleby, wielkość odcisku czy siłę uciągu. Wszystko po to, żebyśmy wybierając markę Bridgestone, mieli pewność wyjechania nawet z bardzo trudnego terenu i to bez strat dla upraw. Warto zauważyć, że najwyższej jakości opony rolnicze Bridgestone są doskonałą propozycją przede wszystkim dla wielkich gospodarstw. To właśnie tam, bardziej niż gdziekolwiek, liczy się ergonomia pracy. Niewielka z pozoru innowacja daje w dużej skali znaczące oszczędności. Warto więc zapłacić nieco więcej za opony po to, by mieć sprzęt zawsze sprawny i na najwyższym poziomie. Istotne jest to, że marka stale dba o swoich klientów — m.in. przez cykliczne blogowe porady ekspertów i aplikację, która pozwala stale mierzyć ciśnienie w oponach.

Dlaczego warto wybrać opony ciężarowe Bridgestone?

Oczywiście Bridgestone w segmencie opon specjalistycznych to nie tylko modele rolnicze, ale też opony ciężarowe Bridgestone. Asortyment dla użytkowników najcięższych maszyn jest dopasowany do różnych okoliczności. Mamy więc opony ciężarowe Bridgestone uniwersalne, ale także modele przeznaczone dla kierowców dalekobieżnych. W przypadku ostatnich produktów marka dokłada starań, aby wzór bieżnika podlegał niskiej deformacji nawet w przypadku dalekich tras, efektywna powierzchnia styku umożliwiała świetną przyczepność nawet przy mokrej nawierzchni, a wytrzymały karkas wpływał na długą żywotność opony. Poza tym opony ciężarowe Bridgestone to akcesoria przewidziane także dla właścicieli autokarów i osób odpowiedzialnych za zaopatrzenie autobusów miejskich. One również poddawane są wyczerpującym testom po to, żeby nie zawiodły na trasie.

pixelpixel