Opony Mitas

( ilość produktów: 382 )

Opony Mitas charakteryzują się znakomitą relacją ceny do jakości i jest to ich podstawowa zaleta, przez którą jest niezwykle popularna wśród przedsiębiorców. Ogumienie budowlane, dźwigowe lub przemysłowe, ciężarowe i rolnicze tej marki zawsze jest dobrym wyborem. Odznacza się trwałością, znakomitymi wzorami bieżników, dużą przyczepnością oraz wytrzymałością na największe przeciążenia związane z transportem ciężkich ładunków i nie tylko. W naszym sklepie Profesjonalneopony.pl znajdziesz większość modeli tego producenta. Wszystkie nowe opony Mitas są dostępne w konkurencyjnej cenie, są przechowywane w odpowiednich warunkach, a przy tym dostarczamy je do klienta w rekordowo krótkim czasie.

Podstawowe cechy opon Mitas

Każda opona Mitas charakteryzuje się między innymi znakomitą jakością zastosowanej mieszanki gumy. Modele przeznaczone na rynek profesjonalny są objęte rygorystyczną kontrolą jakości, która ma wyeliminować z puli opon tego producenta modele z błędami konstrukcyjnymi. Dla odbiorcy końcowego oznacza to jedno – zawsze wysoką jakość nie tylko w obrębie jednej serii, lecz całej firmy. Marka Mitas przykłada także dużą uwagę do projektowania wzorów bieżnika, które przygotowują najlepsi specjaliści z branży. Marka dysponuje wieloma bieżnikami dla większości branż profesjonalnych, takich jak rolnictwo w oponie Mitas AC 70 T. Połączenie wydatnych klocków oraz mieszanki gumy zachowującej swoją elastyczność w każdych warunkach sprawia, że opony Mitas w niskiej cenie wybierają przedsiębiorcy, którym zależy na bezawaryjnej eksploatacji.

Opony Mitas – jak wybrać odpowiednie ogumienie?

Wybór właściwego ogumienia do własnego pojazdu wolnobieżnego czy ciężarówki może wydawać się dość trudny. To jednak tylko pozory, gdyż tak naprawdę każdy pojazd, w tym traktor, dźwig, koparka czy setki innych, ma w dokumentacji podaną wielkość opon i tej wartości warto się trzymać. Założenie opon zbyt szerokich może zwiększyć spalanie paliwa w przypadku aut ciężarowych, a zbyt wąskie zmniejszą przyczepność oraz stabilność opony do podłoża. Przeważnie wielkość opon opisuje się wzorem typowym także dla samochodów osobowych, np. 270/95R48. Parametrem szczególnie istotnym jest nośność, która mówi bezpośrednio o wytrzymałości opony Mitas na przeciążenia statyczne i dynamiczne podczas jazdy czy przewożenia masywnych ładunków. Wraz ze wzrostem tej liczby rośnie wytrzymałość opony i zarazem jej twardość podczas przewozu niewielkich obciążeń.

Zamów już dziś nowe opony Mitas w sklepie Profesjonalneopony.pl!

W naszym sklepie dostępne jest wyłącznie wyselekcjonowane, pewne ogumienie o udokumentowanym pochodzeniu, które z pewnością spełni oczekiwania przedsiębiorców z takich branż jak rolnictwo, budownictwo czy wiele innych. W ofercie znajdują się tylko wyselekcjonowane i popularne marki charakteryzujące się dobrą relacją ceny do jakości. Zamów już dziś opony Mitas o znakomitej opinii wśród nabywców.

Opony rolnicze Mitas – ogumienie wysokiej jakości

Co sprawia, że warto wybierać opony rolnicze Mitas? Marka korzysta ze swojego bogatego doświadczenia, produkcja opon w zakładach należących do firmy rozpoczęła się już w latach 30. XX wieku. Nie oznacza to, że producent na pewnym etapie spoczął na laurach. Wręcz przeciwnie – marka szczyci się licznymi inwestycjami w badania nad rozwojem produkcji w kierunku tworzenia bardziej nowoczesnych produktów. Celem jest to, żeby opony rolnicze Mitas były wytrzymałe, posiadały najlepszą trakcję i osiągały równomierny nacisk na glebę. Okazuje się, że innowacje wprowadza się tu w toku długotrwałego procesu, który trwa nawet 4 lata. Chodzi nie tylko o określenie idei nowego produktu, stworzenie mieszanki i zapoczątkowanie produkcji, ale także o wszechstronne testowanie nowych akcesoriów w warunkach ich eksploatacji. Opony rolnicze Mitas pojawiają się na rynku dopiero wtedy, gdy producent jest pewien co do ich jakości.

Opony rolnicze Mitas – opinie

Z jakim odbiorem spotykają się opony rolnicze Mitas? Opinie o produktach znanej marki uwzględniają specyficzny profil firmy posiadającej swoje fabryki m.in. w USA i Czechach. Okazuje się, że ponad 70% produkcji w nich to właśnie ogumienie dedykowane ciągnikom i maszynom rolniczym. Skupienie się przede wszystkim na jednym segmencie skutkuje tym, że opony rolnicze Mitas produkowane są z wykorzystaniem specjalistycznego zaplecza ukierunkowanego na rozwój asortymentu przeznaczonego dla rolników. Produkowane w czeskich Otrokovicach opony radialne trafiają na rynki całego świata. W szczególności ogumienie do ciągników trafia do maszyn tak znanych marek, jak John Deere, Claas czy Case New Holland. Czy potrzeba lepszej rekomendacji, skoro wyżej wymienieni producenci sprzętu rolniczego zaufali oponom Mitas? Produkty te doceniane są też z uwagi na ich różnorodność. Największa opona w ofercie marki ma rozmiar 2,171 m, najcięższa zaś waży 577 kg.

pixelpixel