Opony Triangle

( ilość produktów: 62 )

Firma Triangle, a właściwie Triangle Tyre, to marka powstała w 1976 roku w Chinach i obecnie znajduje się na 14 pozycji globalnego rankingu producentów ogumienia do samochodów oraz pojazdów specjalistycznych. W naszym sklepie znajdziesz opony Triangle w wielu różnych wariantach. Poszczególne modele są przeznaczone do pojazdów budowlanych, np. koparki kołowej, rolniczych, przemysłowych oraz transportu ciężkiego i wielu innych zastosowań. Oferujemy je w bardzo niskiej cenie i dbamy o to, by cały asortyment sprostał oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Cechy typowe dla opon Triangle

Opony Triangle mają kilka zalet, które wyróżniają je na tle modeli innych marek. Jedną z największych jest trwałość. Marka Triangle dba o zastosowanie wysokiej jakości mieszanek gumy, które zapewniają wiele lat intensywnej eksploatacji i zarazem brak obaw o powstanie różnego rodzaju uszkodzeń, awarii lub zniszczeń. To sytuacje szczególnie trudne dla właścicieli dużych przedsiębiorstw. Uszkodzenie jednej opony w najistotniejszym pojeździe, np. ciągniku lub samochodzie ciężarowym, może wywołać straty sięgające wielu tysięcy złotych wskutek postoju. Każda opona Triangle dzięki przejściu przez szereg różnych testów odznacza się zawsze optymalną jakością i dużą odpornością. Firma skupia wszelkie środki na inwestycję w nowoczesne technologie, czego skutkiem jest stały rozwój marki.

Jakie nowe opony Triangle znajdziesz w sklepie Profesjonalneopony.pl?

Poszczególne opony Triangle różnią się między innymi szczegółowymi parametrami. Warto wśród nich wymienić rozmiar, nośność, konstrukcję opony oraz nazwę bieżnika, jak i wiele innych, które również mają wpływ na wybór konkretnego modelu. Dla przykładu bieżnik ma ogromne znaczenie w kwestii przydatności ogumienia w danej sytuacji. Modele z niskim klockiem o płaskim profilu są przeznaczone do aut pracujących na asfalcie oraz twardej powierzchni, zaś modele z wydatnymi klockami bieżnika stosuje się podczas jazdy po grząskim lub sypkim terenie w przypadku ciągników rolniczych. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie opony Triangle w znakomitej cenie.

Dlaczego zakupu opon Triangle warto dokonać w sklepie Profesjonalneopony.pl?

W naszym sklepie opony Triangle o świetnej opinii są dostępne w świetnej cenie. Wszystkie mają udokumentowane pochodzenie i zostały wyselekcjonowane na podstawie ich relacji ceny do jakości. Wszystkie modele dostarczamy do klienta w rekordowo krótkim czasie dbając przy tym o bezpieczne zapakowanie i wysyłkę odpowiedzialnym przewoźnikiem. Wszystkie modele opon są przechowywane w warunkach optymalnej wilgotności i temperatury powietrza, jak i z chęcią pomagamy w wyborze właściwego modelu. Nasi asystenci czekają pod numerem telefonu oraz pod e-mailem na wszelkie zapytania tyczące się oferty sklepu Profesjonalneopony.pl. Zapraszamy do zakupu! 

pixelpixel