Opony Trelleborg

( ilość produktów: 1568 )

W sklepie Profesjonalneopony.pl znajdziesz wyłącznie najlepsze i wyselekcjonowe opony przeznaczone do maszyn rolniczych, budowlanych, dźwigów, transportu (w tym także autobusów) oraz dźwigów czy wózków widłowych. Oferujemy między innymi opony Trelleborg, szwedzkiej marki o ugruntowanej pozycji na rynku. Wszystkie modele są precyzyjnie opisane i zawsze magazynujemy je w optymalnych warunkach temperatury i wilgotności powietrza. Ponadto nowe opony Trelleborg są objęte gwarancją, a dzięki pełnej oryginalności mają dokładnie taką jakość, jaką przewidział producent. Poznaj z bliska opony Trelleborg.

Opony Trelleborg – dla wymagających klientów

Początek firmy Trelleborg sięga 1905 roku, kiedy to Henry Dunker i Johan Kock zdecydowali się połączyć swoje siły w biznesie oponiarskim. Oboje mieli dużo doświadczenia w tej gałęzi przemysłu, dlatego od razu przeszli do produkcji ogumienia rozpoczynając przygodę firmy od opon Trelleborg przeznaczonych do rowerów. Marka szybko stała się rozpoznawalna, a jej wyroby doceniane przez tysiące zadowolonych klientów. Już po 25 latach firma zatrudniała 1 000 osób, aby obecnie pracowało w niej aż 24 000 pracowników, głównie w Szwecji. Opony Trelleborg są przeznaczone do prac w każdej gałęzi przemysłu. Największą zaletą marki jest bowiem różnorodność oferty i bardzo duży wybór, który bez problemu sprosta nawet największym wymaganiom i oczekiwaniom współczesnych przedsiębiorców.

Podstawowe cechy opony Trelleborg

Każda opona Trelleborg została objęta przez producenta rygorystyczną kontrolą jakości, która ma za zadanie wyeliminować z puli opon modele z defektami. Nawet niewielkie odchylenia w wymiarach lub minimalne błędy w konstrukcji bieżnika mogą spotkać się z utylizacją opony przez producenta. Dla klientów oznacza to jedno – pewność zakupu ogumienia najwyższej klasy. Dzięki temu opony Trelleborg mają znakomite opinie u wszystkich przedsiębiorców, którzy oczekują wysokiej jakości. Co jednak ciekawe, opony Trelleborg mają także niską cenę, jednak wyłącznie w sklepie Profesjonalneopony.pl. Opony Trelleborg są zawsze produkowane z najwyższej klasy mieszanki gumy o ponadprzeciętnej elastyczności i dużej wytrzymałości na zniszczenie lub powstanie awarii. Wzmocnione barki czy czoło opony sprawia przy tym, że ogumienie jest odporne na najbardziej intensywne użytkowanie.

Parametry opon Trelleborg – na jakie zwracać uwagę?

Nowe opony Trelleborg dostępne w sklepie Profesjonalneopony.pl występują w kilku tysiącach wariantów. W opisie każdego modelu znajdują się zarówno te najbardziej podstawowe informacje, np. rozmiar oraz nośność, jak i dane niestandardowe przeznaczone dla bardziej zaawansowanych kupujących. Warto wśród nich wymienić między innymi nazwę bieżnika oraz liczbę płócien w zakresie od 2 do 40 czy rozmiar zalecanej felgi. Poszczególne opony Trelleborg różnią się także konstrukcją (diagonalna lub radialna). Zamów już dziś opony Trelleborg o znakomitej opinii i skorzystaj z błyskawicznej dostawy i bezpieczeństwa transakcji.

Opony rolnicze Trelleborg i ich rodzaje

Jedna z najstarszych marek oponiarskich na świecie słynie przede wszystkim z najwyższej jakości ogumienia rolniczego i leśnego. Opony rolnicze Trelleborg to zróżnicowany zestaw produktów. Znajdziemy wśród nich różne typy ogumienia dla ciągników, ale to zdecydowanie nie wszystko. W ofercie znajdują się też opony rolnicze Trelleborg przeznaczone dla:

  • maszyn leśnych;
  • kombajnów;
  • przyczep;
  • rozrzutników;
  • opryskiwaczy;
  • maszyn ogrodniczych;
  • lekkich maszyn przemysłowych.

Lata doświadczeń sprawiły, że pomimo różnorodności oferowanych produktów Trelleborg dba o nowoczesne rozwiązania we wszystkich kategoriach. Nowością na rynku są niektóre opony leśne tego producenta. Choćby Twin Forestry to ogumienie o znacząco zwiększonej wytrzymałości. Można na nim pracować nieprzerwanie nawet w niezwykle trudnych warunkach, nie tracąc przyczepności. Co ciekawe, producent oferuje swoim klientom specjalne aplikacje, takie jak Tire Efficiency, które pokazują korzyści dotyczące zmniejszenia nakładów pracy i kosztów, które daje stosowanie opon Trelleborg.

Co sprawia, że opony rolnicze Trelleborg są konkurencyjne?

Dlaczego opony rolnicze Trelleborg są tak doceniane przez osoby żyjące z roli i pracujące w lesie? Opinie są zgodne: podstawową zaletą ich stosowania jest niezawodność. Producent doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że modele jego opon będą niekiedy pracować w skrajnie nieprzyjaznych warunkach. W trakcie ich projektowania, produkcji i przede wszystkim testowania dokłada wszelkich starań, aby właściwości opon były optymalne; pomimo różnych rodzajów gleb, na których się pracuje, zmiennych prędkości i zróżnicowanych obciążeń. Jakie parametry przede wszystkim ceni się w modelach oferowanych przez Trelleborg? Chodzi o te kwestie, które są najistotniejsze dla opon rolniczych, czyli doskonałe właściwości trakcyjne, niewielki stopień ugniatania gleby, zmniejszone zużycie paliwa, przyczepność i właściwości samoczyszczące. To właśnie z ich powodu tak wielu klientów wybiera opony rolnicze Trelleborg.

pixelpixel