Opony Wanda

( ilość produktów: 41 )

Firma Wanda powstała w 1988 roku i proponuje ogumienie do zadań profesjonalnych, takich jak rolnictwo, przemysł czy budownictwo, oferując opony Wanda w znakomitej cenie. Głównym atutem marki jest doskonała relacja ceny do kosztów zakupu, dzięki czemu często opony tej marki są korzystne z punktu widzenia budżetu przedsiębiorstwa. W naszym sklepie znajdują się jedynie nowe opony Wanda. Wszystkie są precyzyjnie opisane na dedykowanych podstronach, gdzie znajdują się podstawowe i szczegółowe parametry, i z pewnością spełnią oczekiwania współczesnych przedsiębiorców. Zapraszamy do przejrzenia całej oferty sklepu Profesjonalneopony.pl.

Opony Wanda – poznaj definicję marki

Marka Wanda powstała w 1988 roku i od początku istnienia kieruje się wartościami „Koncentracja, innowacja, pewność siebie, odpowiedzialność oraz poświęcenie”. Firma przykłada wagę do jakości swoich produktów, o czym świadczy między innymi otrzymany certyfikat ISO 9001, ISO TS16949 oraz ISO 14001. Firma Wanda produkuje opony zarówno przemysłowe, jak i do przyczep, samochodów golfowych czy do rowerów oraz motocykli. Marka dysponuje dużą linią produkcyjną, a także laboratorium certyfikowanym przez CNAS, w którym ciągle poszukuje nowych możliwości na poprawę jakości oraz trwałości opon. Warto także podkreślić zaangażowanie władz firmy w tworzenie rozwiązań przyjaznych środowisku.

Różnice pomiędzy nowymi oponami Wanda

Każda opona Wanda została precyzyjnie opisana na dedykowanych podstronach, gdzie znajdują się zarówno podstawowe, jak i najbardziej szczegółowe dane. Podstawową różnicą pomiędzy oponami tej marki jest ich rozmiar, który zawsze warto skonsultować z producentem danego pojazdu. Przeważnie wymagania producenta względem ogumienia znajdują się w instrukcji obsługi danego pojazdu lub na tabliczce znamionowej, jeśli jednak takiej informacji nie da się znaleźć, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z producentem. Należy także zwrócić uwagę na konstrukcję opony – radialną lub diagonalną, a także ilość płócien, które odpowiadają za stabilność i wytrzymałość opony podczas przewożenia ciężkich ładunków.

Zamów już dziś opony Wanda o znakomitej opinii w sklepie Profesjonalneopony.pl

W naszym sklepie opony Wanda są dostępne w znakomitej cenie, dlatego warto zastosować je w swojej firmie. Wszystkie przechowujemy w optymalnych warunkach wilgotności i temperatury powietrza i dbamy o to, by każda z nich miała w pełni udokumentowane pochodzenie. Wszystkie są także objęte gwarancją i szczegółowo sprawdzane przez producenta przed opuszczeniem fabryki na dedykowanej linii kontroli jakości. Zapraszamy do zakupu, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu. Nasi asystenci są dostępni pod numerem telefonu oraz skrzynką e-mail.

pixelpixel