Opony Kenda

( ilość produktów: 952 )

Opony Kenda nie są zbyt popularne w Europie, gdyż marka swoje wszelkie siły kieruje głównie na kraje azjatyckie, powoli się to jednak zmienia. W naszym sklepie Profesjonalneopony.pl znajdziesz opony Kenda przeznaczone do zastosowań profesjonalnych, w tym do maszyn rolniczych czy budowlanych, a także do dźwigów czy quadów. Wszystkie modele są precyzyjnie opisane na każdej podstronie i charakteryzują się korzystnymi cenami na tle konkurencji. Zawsze zapewniamy ich stuprocentową oryginalność i udokumentowane pochodzenie. Zamów już dziś swoje nowe opony Kenda i skorzystaj z błyskawicznej dostawy oraz naszej pomocy na każdym etapie zamówienia.

Podstawowe cechy opon Kenda

Firma Kenda powstała w 1862 roku na Tajwanie i funkcjonuje nieprzerwanie aż do dziś. Marka rozrasta się z roku na rok, co widać między innymi po wielkości sprzedaży, która w 2010 roku ulokowała markę Kenda na 27 pozycji światowej. Opony Kenda są przeznaczone zarówno do samochodów osobowych, jak i do motocykli, rowerów, quadów czy maszyn budowlanych oraz rolniczych. Firma Kenda dużo funduszy poświęca także na zwiększenie swojej rozpoznawalności, dlatego jest obecnym sponsorem drużyny rowerowej RTS Racing Team oraz UCI Continental. Producent ściśle współpracuje z wieloma przedstawicielami różnych sportów.

Gdzie kupić nowe opony Kenda

Aby zakupić nowe opony Kenda należy najpierw znaleźć właściwego dostawcę. Większości sklepów sprzedających ogumienie do zastosowań profesjonalnych nie warto darzyć zaufaniem. Firmy są nastawione głównie na zysk i nie przykładają należytej wagi do przechowywania opon czy ich pochodzenia. W sklepie Profesjonalneopony.pl jest zgoła odwrotnie. Opony Kenda mają udokumentowane pochodzenie i są dostępne w znakomitej cenie, dzięki czemu większość klientów może sobie na nie pozwolić. W szczegółowych opisach wszystkich modeli znajdują się zarówno podstawowe informacje, takie jak rozmiar, jak i szczegółowe informacje techniczne, takie jak nośność czy ilość płócien.

Cechy opon Kenda dostępnych w sklepie Profesjonalneopony.pl

Nowe opony Kenda dostępne w naszym sklepie Profesjonalneopony.pl są przeznaczone między innymi do profesjonalnych zastosowań, takich jak maszyny rolnicze oraz budowlane i przemysłowe. W opisie wszystkich modeli znajdują się szczegółowe parametry ułatwiające wybór odpowiedniego modelu. Jednym z najistotniejszych jest rozmiar, który definiuje szerokość opony, średnicę wewnętrzną i odpowiedni rozmiar felgi. Innym, równie istotnym parametrem tyczącym się opony Kenda jest nośność, która umożliwia transportowanie znacznie większych ładunków lub montaż na najcięższych maszynach. Warto przyjrzeć się ilości płócien w zakresie od 2 do 20, a także wzorowi bieżnika.

pixelpixel