Opony Maxxis

( ilość produktów: 8 )

Tajwańska firma Maxxis, a w zasadzie Cheng Shin Rubber Industry Co., to marka zajmująca się głównie produkcją opon. Przedsiębiorstwo powstało już w 1967 roku, lecz do tej pory uzyskało szereg różnych nagród, dzięki czemu zaczyna liczyć się z przemyśle oponiarskim. W naszym sklepie Profesjonalneopony.pl znajdziesz opony Maxxis w wielu różnych wariantach. Wszystkie są nowe, wyselekcjonowane na podstawie ich właściwości oraz relacji ceny do jakości, a także objęte gwarancją i w pełni zgodne z opisem zawartym na naszej stronie. Zobacz je koniecznie i zamów już dziś nowy komplet.

Dlaczego opony Maxxis są dobrym wyborem

Główną i zarazem fundamentalną cechą opon Maxxis jest ich znakomity stosunek ceny do jakości. Marka zadbała bowiem o to, by oferować jak najwięcej za jak najmniej. Bieżniki w każdej oponie Maxxis są przemyślane i mają swój praktyczny cel, mieszanka gumy użyta do produkcji odznacza się wysoką trwałością i bezpieczeństwem, a budowa gwarantuje w zasadzie bezawaryjne użytkowanie przez wiele miesięcy od zakupu. Ponadto opony Maxxis występują w wielu wariantach, dzięki czemu z pewnością każdy zainteresowany znajdzie model odpowiedni dla swoich wymagań. Warto także zauważyć, że wspieranie innych marek niż wiodące prowadzi w prostej linii do obniżenia cen także u konkurencji, dlatego zakup opon tej tajwańskiej marki jest opłacalny również w dłuższej perspektywie.

Na co zwracać uwagę podczas zakupu opon Maxxis

Nowe opony Maxxis różnią się między sobą głównie rozmiarem i przeznaczeniem, a także budową i zastosowaną technologią. Warto zwrócić uwagę na każdy aspekt dotyczący ogumienia. Z pewnością najistotniejszy jest rozmiar, który zawsze powinien być zgodny z wymogami producenta maszyny lub pojazdu, zarówno w kwestii szerokości, jak i profilu oraz wielkości obręczy. Zastosowanie opon w niewłaściwym rozmiarze może rodzić wiele negatywnych skutków. Są to złe wskazania prędkościomierza, niewystarczająca stabilność opony podczas pokonywania dużych nasypów czy też brak odporności na duże przeciążenia wskutek transportu masywnych ładunków. Należy także koniecznie zwrócić uwagę na budowę opony i wybrać model diagonalny lub radialny, zależnie od upodobań, specyfiki pracy czy wymogów producenta pojazdu. Warto przejrzeć kategorię opon budowlanych i przemysłowych.

Zamów już dziś najlepsze opony Maxxis w sklepie Profesjonalneopony.pl

W naszym sklepie oferujemy przeróżne opony Maxxis w korzystnej cenie. Wszystkie są w pełni nowe, objęte gwarancją i pochodzą z udokumentowanych źródeł, dlatego są oryginalne i w pełni zgodne z wszelkimi wymogami producenta. Składujemy je w odpowiednich warunkach wilgotności i temperatury, a także dbamy o to, by każde zamówienie dotarło do klienta najszybciej jak to możliwe, często w rekordowo krótkim czasie na tle innych sklepów. Zachęcamy do zakupu, a w razie pytań także do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Z chęcią pomożemy w wyborze i udzielimy wszelkich informacji na temat asortymentu.

Rowerowe opony Maxxis — za co się je ceni?

Opony Maxxis znane są przede wszystkim jako ogumienie oferowane bardzo wymagającym kolarzom. Miłośnicy roweru doceniają fakt, że oferowane im produkty są bardzo zróżnicowane i dość łatwo przychodzi dobrać je do indywidualnych potrzeb. Markę cenią zwłaszcza osoby zakochane w kolarstwie górskim, które chcą się w swojej pasji doskonalić — także pod względem wykorzystywanego sprzętu. Ocenia się, że siłą tego producenta jest właściwy balans pomiędzy czerpaniem z tradycji i doświadczenia a stawianiem na nowe rozwiązania. Często zdarza się, że opony Maxxis zaprojektowane są z uwzględnieniem nowych wzorów bieżnika lub materiałów, które wcześniej nie były stosowane w postaci tak skomponowanej mieszanki. Wszystko to jest jednak bardzo dobrze przetestowane na długo przed momentem, gdy ogumienie zacznie schodzić z linii produkcyjnej w regularnych ilościach.

Opony Maxxis i technologie, które w nich wykorzystano

Jak produkuje się opony Maxxis i dlaczego są tak dobrze postrzegane? Jednym z sekretów są odpowiednio dobrane mieszanki gumy. W poszczególnych oponach ich skład bardzo różni się od siebie. Mamy więc opony Maxxis single compound, gdzie jeden rodzaj gumy wykorzystano dla stworzenia całej opony — zapewnia to szczególnie dużą żywotność. Ogumienie dual compound to z kolei różne rodzaje mieszanek, które można dobierać do okoliczności i potrzeb. Mamy wreszcie supermiękkie opony ST. Producent jest również wyczulony na punkcie tego, by oferowane przez niego ogumienie miało coraz to doskonalsze zabezpieczenia przed uszkodzeniem na trasie. Oferuje się tu kilkanaście pomniejszych rozwiązań, które sprawiają, że ogumienie Maxxis będzie przez bardzo długi czas mogło być użytkowane nawet w bardzo intensywny sposób. Testy opon całorocznych oferowanych przez firmę także zachęcają do ich zakupu. Są bardzo konkurencyjne względem produktów oferowanych przez inne podmioty obecne na tym rynku.

pixelpixel