Opony Barum

( ilość produktów: 32 )

Czeska firma Barum istnieje od 1932 roku i obecnie wchodzi w portfolio marki Continental. Charakteryzuje się podobną jakością, lecz jednocześnie znacznie niższą ceną niż w przypadku marki matki. Opony Barum są korzystnie wycenione, dostępne w naszym sklepie w bardzo dużej ilości i odznaczają się na tle innych znakomitym składem mieszanki gumy. Zamów już dziś w Profesjonalneopony.pl nowe opony Barum w najlepszej cenie. Zapewniamy szybką dostawę i chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat naszego asortymentu.

Czym charakteryzuje się firma Barum

Marka Barum ma swoją siedzibę w czeskim mieście Otrokovice i zatrudnia obecnie około 4 000 osób, w tym projektantów znanych na całym świecie. Firma dzięki możliwości wykorzystywania know how marki Continental zapewnia zawsze najwyższą jakość swoich produktów i precyzyjne utrzymanie wszelkich wymiarów w obrębie jednej linii lub rozmiaru. Wielu producentów z najniższej klasy produkuje opony bez szczegółowej kontroli jakości, przez co nieświadomi klienci bardzo często zakładają do pojazdów opony różniące się minimalnie mieszanką, rozmiarem czy rzeźbą bieżnika. Warto także pamiętać, że opony Barum występują w setkach różnych wariantów. Marka kieruje swoje produkty nie tylko do prywatnych osób, lecz także do profesjonalnych zastosowań.

Poznaj ofertę opon Barum w sklepie Profesjonalneopony.pl

W naszym sklepie dostępne są nowe opony Barum w wielu wariantach. Znajdziesz u nas np. modele z autorskim bieżnikiem Industry w różnych rozmiarach, przeznaczone np. do maszyn budowlanych czy urządzeń rolniczych i wielu innych zastosowań. W precyzyjnych opisach wszystkich opon Barum znajdują się nie tylko podstawowe informacje, takie jak rozmiar czy rozmiar zamienny, lecz także informacje bardziej szczegółowe i techniczne, np. na temat typu opony czy ich cech. Dla przykładu złota opona non-marking została wyposażona w mieszankę, która nie brudzi posadzki lub ulicy, przez co wyposażony w nią pojazd można użytkować także w pomieszczeniach zamkniętych.

Zamów już dziś nowe opony Barum!

Opony Barum mają znakomite opinie i cechują się dużą popularnością, dlatego warto je zakupić do swoich urządzeń lub maszyn. Aby jednak to zrobić, należy wybrać dostawcę. Sklep Profesjonalneopony.pl już od lat zapewnia dostawy wyselekcjonowanych opon do zastosowań profesjonalnych, które oferujemy w najniższych cenach na rynku, zważając na ich jakość. Wszystkie opony są nowe i oryginalne oraz mają udokumentowane pochodzenie, a przy tym także przechowujemy je w optymalnych warunkach wilgotności powietrza i temperatury. Dlatego zakupu opon Barum w niskiej cenie warto dokonać wyłącznie u nas – zapewniamy błyskawiczną dostawę i pełną pomoc na każdym etapie zamówienia.

pixelpixel