Opony Kleber

( ilość produktów: 368 )

Markę Kleber z pewnością zna większość osób zainteresowanych motoryzacją. Ta francuska firma obecnie wchodzi w portfolio marki Michelin, a produkowane przez nią ogumienie charakteryzuje się doskonałą relacją cen do jakości. Marka korzysta z know how firmy Michelin i w zasadzie jest znakomitym zamiennikiem opon droższego producenta, często w dość podobnej jakości. W naszym sklepie znajdziesz opony Kleber w setkach wariantów różniących się rozmiarem, przeznaczeniem czy budową, które przy tym są dostępne w korzystnej cenie. Zapewniamy także pomoc naszych pracowników na każdym etapie zamówienia i z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości w wyborze odpowiedniego modelu przeznaczonego np. do pojazdów budowlanych.

Poznaj nowe opony Kleber i zamów już dziś swój nowy komplet

Nowe opony Kleber dostępne w sklepie Profesjonalneopony.pl występują w dziesiątkach różnych wariantów, dlatego każdy zainteresowany z pewnością znajdzie model odpowiedni do swoich celów. Marka zajmuje się głównie produkcją opon radialnych, dlatego dopracowała tę konstrukcję dosłownie do perfekcji. Poszczególne modele różnią się jednak innymi parametrami. Jednym z najważniejszych jest nazwa bieżnika – to ona decyduje o przydatności opony w danym urządzeniu. Drugim jest nośność, która im jest większa, tym wytrzyma większe obciążenie statyczne i dynamiczne. Równie istotny jest rozmiar opony, który zawsze powinien być zgodny z wymogami producenta danego pojazdu lub danej maszyny.

Setki różnych opon do profesjonalnych zastosowań

Opony Kleber mają znakomite opinie wśród profesjonalnych nabywców i przedsiębiorców. Szczególnie doceniane są modele przeznaczone do maszyn rolniczych, np. traktorów, które wyróżniają się wysoką wytrzymałością i ponadprzeciętną przyczepnością do podłoża. Marka Kleber przyłożyła się do ich produkcji, co widać między innymi po precyzyjnym odwzorowaniu wymiarów i braku fabrycznych niedociągnięć. Opony Kleber są zawsze sprawdzane pod kątem defektów na rygorystycznej kontroli jakości, dlatego jako kupujący możesz w zasadzie mieć stuprocentową pewność, że otrzymasz produkt zgodny z wszelkimi założeniami.

Zamów koniecznie opony Kleber w sklepie Profesjonalneopony.pl

Jeśli poszukujesz opon Kleber w niskiej cenie, nie szukaj dalej. W naszym sklepie on-line dostępne są praktycznie wszystkie modele opon tej francuskiej marki w większości popularnych rozmiarów. Każda opona Kleber jest przechowywana w odpowiednich warunkach wilgotności powietrza oraz temperatury, ma udokumentowane, w pełni legalne pochodzenie. Zamów już dziś! Zapewniamy zarówno szybką wysyłkę i profesjonalną obsługę każdego zamówienia, jak i bezpieczeństwo oraz ochronę wpłaconych środków dzięki certyfikatom SSL.

Opony rolnicze Kleber i ich rodzaje

Francuska marka Kleber, wyspecjalizowana przede wszystkim w produkcji opon radialnych, postrzegana jest niekiedy jako tańszy zamiennik Michelin, w którego portfolio pozostaje. Nie zapominajmy jednak o tym, że jej oferta jest znacznie bogatsza. Niektóre kategorie i modele wręcz doprowadzone zostały do perfekcji. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na opony rolnicze Kleber. Ich produkcja, obok wytwarzania opon ciężarowych, jest jedną z podstawowych aktywności firmy. Można wśród nich wskazać produkty przeznaczone dla ciągników, ale także innych maszyn używanych w gospodarstwie. Chodzi zwłaszcza o przyczepy, kombajny, rozrzutniki czy agregaty. Poszczególne modele dostępne są w bardzo różnych rozmiarach, co dodatkowo zwiększa ich uniwersalność. Oczywiste jest, że w trakcie pracy na polu nie ma miejsca dla niedociągnięć i niespodziewanych awarii – opony rolnicze Kleber są więc w bardzo długi i drobiazgowy sposób testowane, zanim trafią do produkcji. Również modele wychodzące seryjnie są poddawane rygorystycznej kontroli jakości. Efekty? Wytrzymałe i doskonale przyczepne opony rolnicze Kleber zyskują bardzo dobre opinie wśród użytkowników.

Za co cenimy opony rolnicze Kleber?

Co decyduje o wyjątkowo dobrych ocenach, które zbierają opony rolnicze Kleber? Francuski producent przy ich tworzeniu wykorzystuje doskonałe mieszanki i komponenty, które sprawiają, że opony mają bardzo dobre prowadzenie, maszyna zaś świetnie trzyma się dzięki nim podłoża. Przykładem mogą być choćby opony radialne Kleber Traker. Co wyróżnia je na tle konkurencji? Te opony rolnicze Kleber cechuje przede wszystkim unikalna rzeźba bieżnika z płaskim czołem, która połączona została z wyborem mieszanki gumowej wpływającej na elastyczność ogumienia. Dzięki temu jego kontakt z podłożem jest optymalny. Na liczne opony z oferty francuskiej firmy udzielana jest gwarancja trwająca nawet 10 lat.

pixelpixel