Opony Pirelli

( ilość produktów: 54 )

Opony Pirelli z pewnością zna każdy fan motoryzacji. Okazuje się jednak, że ta włoska marka produkuje także ogumienie do zastosowań profesjonalnych, takich jak budownictwo, przemysł ciężki czy transport lądowy. Nowe opony Pirelli przeznaczone do tych celów mają najwyższą jakość i klasę premium, dlatego zawsze są najlepszym wyborem w przypadku wygórowanych oczekiwań. W naszym sklepie znajdziesz każdą oponę Pirelli w wielu rozmiarach, różniących się zarówno przeznaczeniem, jak i nośnością czy wieloma innymi parametrami. Przejrzyj koniecznie całą kategorię jeszcze dziś.

Opony Pirelli – najlepszy wybór dla wymagających klientów

Pirelli to utytułowana, znana i rozpoznawalna firma produkująca opony pneumatyczne. Marka przykłada wagę zarówno do składu mieszanki, jak i do projektu klocków bieżnika czy wzmocnień każdej opony, dlatego jej wyroby zawsze odznaczają się najwyższą jakością. Przemysłowe, rolnicze lub budowlane opony Pirelli należą do polecanych przez wszystkie osoby, które miały z nimi bezpośrednią styczność. Odporna guma, trwałe wzmocnienia czy powtarzalność wszystkich wymiarów to tylko podstawowe cechy wyrobów tej włoskiej marki, która powstała w Mediolanie w 1872 roku. Jeśli zatem poszukujesz najwyższej jakości opon Pirelliopinie mówią same za siebie.

Wybór opon Pirelli – na co zwracać uwagę

Najważniejsze podczas wyboru ogumienia do profesjonalnych zastosowań jest wzięcie pod uwagę wszelkich wymogów producenta danego pojazdu, szczególnie tych dotyczących nośności. Opony ze zbyt słabymi ściankami nie dają wystarczającej stabilności podczas transportu ciężkich ładunków, co często kończy się ich wybuchem. Równie istotna jest budowa opony. Marka Pirelli specjalizuje się w oponach radialnych i tylko takie ma w ofercie, dlatego jeśli poszukujesz opony diagonalnej, zwróć uwagę na ofertę innych marek premium. Równie istotny jest rozmiar. Zbyt wąska opona nie gwarantuje dobrej przyczepności, a zbyt szeroka generuje podczas jazdy dużo niepotrzebnych oporów toczenia. Warto zatem zajrzeć do podręcznika obsługi danego pojazdu i wybrać taki rozmiar opony Pirelli, który jest autoryzowany przez producenta.

Zamów już dziś opony Pirelli w niskiej cenie w sklepie Profesjonalneopony.pl

W naszym sklepie opony Pirelli dostępne są w niskiej cenie, która z pewnością spełni wszelkie oczekiwania klientów. Wszystkie są przechowywane we właściwych warunkach, mają udokumentowane pochodzenie i są w pełni oryginalne. Ponadto wszystkie nowe opony Pirelli są objęte okresem gwarancyjnym i dostarczamy je w błyskawicznym czasie. W razie jakichkolwiek pytań z chęcią na nie odpowiemy i pomożemy podczas wyboru odpowiedniego modelu.

Za co ceni się opony rolnicze Pirelli?

Włoska marka z doświadczeniem sięgającym XIX w. słusznie kojarzona jest z produktami klasy premium. To w tym segmencie docenia się jej znaczenie i wpływ, jaki wywiera na konkurencję. Nie powinno też dziwić to, że marka wchodzi na rynki produktów specjalistycznych. Jednym z nich są opony rolnicze Pirelli. Czym mogą skusić potencjalnych klientów? Przede wszystkim tym, z czego słynie włoska marka. Tworzą one ofertę premium dla tych rolników, którzy bardzo liczą na jakość i niezawodność. Doświadczenia dotyczące transportu samochodowego również zostało wykorzystane — opony rolnicze Pirelli to cała gama jakościowych produktów, które nie tylko sprawdzą się na polu, ale i w ruchu drogowym. Są przy tym wytrzymałe i mogą służyć przez bardzo długi czas. Właśnie na tym polega ich nowoczesność. Opony radialne włoskiej marki projektowane są w taki sposób, aby jednocześnie mogły zapewnić pracę sprzyjającą wysokim plonom i oszczędzającą sprzęt. Przykładem może być linia opon Pirelli PHP, która powstała dzięki wieloletniej współpracy włosko-brazylijskiej.

Opony ciężarowe Pirelli i ich atuty

Opony ciężarowe Pirelli cenione są jako produkty klasy premium dla ciężkich maszyn jeżdżących po naszych drogach. Wiele z nich to opony radialne zapewniające doskonałą trakcję i przyczepność na drodze. Ostatni parametr doprowadzony do bardzo dobrego stanu sprawia, że droga hamowania jest wyjątkowo krótka. Producent dokłada wszelkich starań do tego, żeby świetnie spisywały się w różnorodnych warunkach przez cały sezon. Pamięta przy tym o tym, że współczesne opony powinny uwzględniać najważniejsze trendy — zwłaszcza sprzyjać oszczędności energii i temu, by mogły być użytkowane przez długi czas bez konieczności wymiany. Niezwykle ważna jest efektywność energetyczna klasy C, którą osiągają liczne opony ciężarowe Pirelli. Przy ich produkcji zachowuje się wysokie standardy. Nie ma przy tym znaczenia to, czy wychodzą z fabryk we Włoszech, czy też w innym miejscu na świecie.

3 526,99 zł brutto + koszty wysyłki Wysyłka: Produkt dostępny w bardzo dużej ilości4 szt.
7 040,99 zł brutto + koszty wysyłki Wysyłka: Produkt dostępny w bardzo małej ilości2 szt.
16 662,99 zł brutto + koszty wysyłki Wysyłka: Produkt dostępny w bardzo dużej ilości4 szt.
pixelpixel