Opony Sava

( ilość produktów: 1 )

Skąd wzięły się opony Sava? Producent sam siebie określa jako jedną z największych i najlepiej prosperujących marek opon dla różnych rodzajów aut. W jej asortymencie znajdziemy przede wszystkim akcesoria dla aut osobowych, SUV-ów, samochodów dostawczych i ciężarówek. Charakterystyczne jest to, że marka wywodząca się z niewielkiej Słowenii posiada obecnie swoje zakłady w różnych częściach Europy. Do teraz jednak produkcja wielu elementów asortymentu odbywa się na Bałkanach. Opony Sava to obecnie produkty, które powstają we współpracy z koncernem Goodyear - właściciela słoweńskiej marki. Zależność ta daje omawianej marce okazję do stosowania w swoich produktach wielu cennych rozwiązań, które dają jej przewagę nad konkurentami.

Dlaczego warto wybierać opony Sava?

Dobra jakość, możliwa dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, w tym przypadku świetnie połączona jest z rozsądną ceną. Opony Sava to produkty dostępne także dla tych kierowców, którzy niekoniecznie będą skłonni do wydawania swoich oszczędności na ogumienie klasy premium. Siłą wywodzącej się ze Słowenii marki jest to, że potrafi doskonale łączyć własne doświadczenia z tym, co nowe. Nie ma tu obawy przed innowacjami, jednak muszą być one gruntownie przetestowane. Warto podkreślić, że opony Sava projektowane i tworzone są nie tylko przy użyciu nowoczesnych maszyn, ale też dzięki wiedzy i umiejętnościom posiadanym przez wykwalifikowaną i doświadczoną załogę. Mowa tu zwłaszcza o centrum produkcyjnym w Słowenii. Tutejsza fabryka jest jedną z najbardziej nowoczesnych w Europie. Produkuje m.in. opony zimowe. Produkty tej marki mają gwarancję, która daje klientom większą pewność przy zakupie i użytkowaniu. Przyznano im też liczne certyfikaty i nagrody, które stanowią potwierdzenie dobrej klasy i tego, że są konkurencyjne w swojej klasie.

Opony ciężarowe Sava i ich zalety

Rocznie pochodząca ze Słowenii marka produkuje nawet ponad 8 milionów opon. W jej fabrykach pracuje ponad 1600 osób. Oprócz opon do aut osobowych bardzo cenione są projektowane przez nią opony ciężarowe Sava. Opinie o tym asortymencie są bardzo dobre. Chodzi przede wszystkim o ich wysoki poziom techniczny, który zdecydowanie jest na miarę obecnych czasów. Słoweńscy inżynierowie dbają o to, aby opony ciężarowe Sava w pełni wykorzystywały innowacje wprowadzane też w produktach Goodyear. Pamiętają zwłaszcza o tych elementach, które są najbardziej istotne dla sprawnego działania ogumienia ciężarowego. Uniwersalność związana z możliwością stosowania w różnych warunkach pogodowych, dobra trakcja, wzmocnienia i stosowanie specjalnych mieszanek to tylko niektóre z udogodnień. Dla projektantów opon ciężarowych Sava bardzo ważne jest to, by nawet w złych warunkach pogodowych droga hamowania była przyzwoita. Istotne jest także to, aby zmniejszyć koszty eksploatacji samochodu. Chwalona jest także wytrzymałość produktów słoweńskiego producenta.

Widok
    Widok
      pixelpixel