Opona 800/50R34 Alliance FLOTATION 388 168D Steel Belted TL jest oponą rolniczą o budowie radialnej.
Prezentowany produkt ma konstrukcję bezdętkową(TL), dlatego przy montażu nie jest wymagane użycie dętki.
Opona w rozmiarze 800/50R34 wyprodukowana przez firmę Alliance przeznaczona na felgę o średnicy 34'' posiada szerokość wynikającą z rozmiaru równą w przybliżeniu 800 mm.. Profil tej opony wynosi 50. Oznacza to, że odległość od felgi do brzegu opony stanowi 50% jej szerokości.
Bieżnik tej opony to nosi nazwę FLOTATION 388. Indeks nośności tej opony wynosi 168 przy indeksie prędkości D. Oznacza to, że przy prędkości wynoszącej (65 km/h) nacisk na oponę może wynosić maksymalnie (5600 kg)
Jej waga to 165 kg.Ciśnienie maksymalne wynosi 2,40
Cechy i korzyści
- Uniwersalna opona flotacyjna do eksploatacji mieszanej przy średniej pojemności ładunkowej
- Rzeźba bieżnika o dobrej trakcji z zachodzącymi na siebie klockami środkowymi dla optymalnego komfortu jazdy i dobrego samooczyszczania
- Duża nośność także przy niskim ciśnieniu powietrza umożliwia bardzo dobrą ochronę podłoża
- Wzmocnienie pasem stalowym zapewnia dodatkową ochronę przed przebiciami
Parametry techniczne:
| Magazyn: | Mag.5 |
| Rozmiar: | Opony 800/50R34 |
| Indeksy Nośności: | 168D |
| Sezon: | Opony Całoroczne |
| Konstrukcja opony: | Opony radialne |
| Średnica zewnętrzna katalogowa [mm]: | 1659 |
| Profil: | 50 |
| Nazwa Bieżnika: | Flotation 388 ,
388 |
| Szerokość Katalogowa [mm]: | 800 |
| Ciśnienie[bar]: | 2,40 |
| Wysokość bieżnika [mm]: | 27 |
| Zalecana felga: | 25 |
| Typ Opony: | Opony bezdętkowe |
| Parametr do wyszukiwania: | 8005034 |
| Szerokość i profil: | 800/50 |
| Średnica: | 34 |
| Nośność: | 168D |
| Opasanie: | Steel Belted |
Opinie naszych klientów
Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.



