Opony GT Radial

( ilość produktów: 18 )

W naszym sklepie znajduje się profesjonalne ogumienie do setek gałęzi gospodarki, między innymi przemysłu oraz budownictwa, rolnictwa czy dźwigów lub quadów. Wszystkie modele charakteryzują się korzystną relacją ceny do jakości i są objęte gwarancją, mają także udokumentowane pochodzenie i są przechowywane w optymalnych warunkach temperatury i wilgotności powietrza. Znajdziesz u nas między innymi opony GT Radial w wielu różnych wariantach. Poszczególne modele są dedykowane do przemysłu wszelkiego rodzaju, a ich głównym wyróżnikiem na tle innych marek jest bardzo niska cena zakupu. Poznaj z bliska nowe opony GT Radial i zamów jeszcze dziś!

Opony GT Radial – najwyższa jakość za korzystną cenę

GT Radial to marka wchodząca w portfolio singapurskiego koncernu Giti Tire. Cały holding zatrudnia obecnie ponad 32 000 pracowników i dystrybuuje swoje wyroby w ponad 130 krajach całego świata. Firma dysponuje ośmioma dużymi zakładami produkcyjnymi i zajmuje 11 miejsce w kategorii zysku netto wśród producentów opon w skali światowej, co czyni ją jedną z największych na całym świecie. Marka powstała w 1951 roku, a opony GT Radial stanowią aktualnie jedno z najważniejszych źródeł dochodu. Opony te cechują się między innymi znakomitą relacją ceny do jakości. Niski koszt zakupu w połączeniu z nadzwyczajną trwałością sprawia, że nowe opony GT Radial często nie mają sobie równych w danym przedziale cenowym. Co więcej, opona GT Radial jest w stanie zmniejszyć wysokość inwestycji zakupu nowego ogumienia dla całej floty pojazdów rolniczych lub budowlanych czy transportowych.

Wybierz nowe opony GT Radial zwracając uwagę na ich parametry

Większość przedsiębiorców doskonale wie, że zakup nowego ogumienia to proces nie tylko problematyczny, lecz także czasochłonny. Aby sobie ułatwić wybór, zachęcamy do przejrzenia podręcznika użytkownika danego pojazdu, w którym z pewnością znajduje się wzmianka o odpowiednim rozmiarze opon. Warto dopilnować tego parametru, gdyż jest szczególnie istotny. Opony o zbyt dużej średnicy zewnętrznej zwiększają spalanie paliwa (podobnie jak opony o zbyt dużej szerokości), jak i wpływają na niepoprawne wyświetlanie prędkości w kabinie pojazdu. Z kolei zakup opon GT Radial o zbyt niskiej nośności może w efekcie doprowadzić nawet do ich zniszczenia wskutek przeładowania lub transportowania ciężkich ładunków. Jeśli nie wiesz na jaki model się zdecydować, wyślij do nas zapytanie przez e-mail lub zadzwoń na infolinię.

Sklep Profesjonalneopony.pl – Twój dostawca ogumienia najwyższej jakości

W naszym sklepie znajdziesz tysiące modeli opon przeznaczonych do prac budowlanych, rolniczych, transportu lądowego, jak i do dźwigów czy quadów. Opony GT Radial o znakomitej opinii są szczególnie popularne. Doceniają je zarówno właściciele pojedynczych ciągników rolniczych, jak i przedsiębiorcy z flotą kilkudziesięciu pojazdów, np. budowlanych. Wszystkie modele są w pełni nowe, objęte gwarancją, a także oryginalne i przechowywane w optymalnych warunkach. Zamów już dziś opony GT Radial w świetnej cenie.

pixelpixel