Opony Duro

( ilość produktów: 110 )

W naszym sklepie Profesjonalneopony.pl znajduje się ogumienie do praktycznie każdego rodzaju samochodu przeznaczonego do zadań specjalnych, np. opony rolnicze, budowlane czy do aut ciężarowych w wielu różnych wariantach. Oferujemy modele na każdą kieszeń charakteryzujące się niską ceną zakupu, jak i wersje premium dla najbardziej wymagających przedsiębiorców. Opony Duro są w Polsce znane głównie w przemyśle i cechują się wysoką jakością oraz niewygórowaną ceną, a także dużą różnorodnością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Poznaj koniecznie nowe opony Duro i zamów je już dziś!

Opony Duro – dlaczego warto je wybrać?

Warto zacząć od nazwy marki, która wbrew pozorom nie jest zlepkiem pojedynczych liter, a zakamuflowanym przesłaniem firmy. Słowo Duro to bowiem skrótowiec składający się z wyrazów Dependable, Utility, Rapid oraz Outstanding, które oznaczają kolejno trwałość, użyteczność, szybkość oraz wybitna jakość. Marka Duro powstała w 1945 roku i obecnie zatrudnia ponad 3 700 pracowników i słynie z produkcji ogumienia do zadań specjalnych. Opony Duro są przeznaczone między innymi do pojazdów budowlanych oraz dźwigów i innych maszyn o najwyższych wymaganiach względem ogumienia. Dużą zaletą marki jest także fakt, iż dysponuje kapitałem sięgającym aż 120 milionów dolarów, który pozwala jej się rozwijać i stale wprowadzać do oferty coraz to lepsze rozwiązania.

Jak wybrać właściwe nowe opony Duro do swojego pojazdu?

Wybór ogumienia zawsze warto skonsultować z producentem danego pojazdu i wybierać takie, które są przez niego zaakceptowane. Tyczy się to zarówno rozmiaru opon Duro, jak i ich nośności, ilości płócien czy rodzaju konstrukcji, gdyż każdy z tych parametrów ma bezpośredni wpływ na użytkowość danego modelu. Nowe opony Duro mogą mieć duży i wydatny bieżnik – idealny do prac rolniczych w grząskim polu, jak i niski – perfekcyjny do długich podróży międzykrajowych jako ogumienie do auta ciężarowego. Montaż ogumienia w niewłaściwym rozmiarze prowadzi do kilku niebezpiecznych skutków. Wskazania licznika z pewnością nie będą zgodne ze stanem rzeczywistym (przez niewłaściwą średnicę zewnętrzną całego koła), a systemy bezpieczeństwa nie będą w stanie działać tak, jak przewidział to ich producent. Podobnie jest z niedopasowanym bieżnikiem.

Zamów już dziś nowe opony Duro o znakomitej opinii w sklepie Profesjonalneopony.pl!

W sklepie Profesjonalneopony.pl znajdują się opony Duro w korzystnej cenie. Wszystkie modele są nowe, objęte gwarancją i przechowywane w optymalnych warunkach wilgotności i temperatury powietrza. Ogumieniem zajmujemy się już od wielu lat i obecnie jesteśmy wiodącym dostawcą opon do większości profesjonalnych zastosowań. Skorzystaj z naszej wiedzy i zamów już dziś opony Duro. Opinie o ogumieniu tej marki świadczą o ich jakości, dlatego zachęcamy do zakupu także szczególnie wymagających klientów. W razie jakichkolwiek pytań nasi pracownicy z chęcią na nie odpowiedzą. W tym celu skontaktuj się z nami przez telefon lub skorzystaj z adresu e-mail.

pixelpixel