Opony Apollo

( ilość produktów: 22 )

Skąd wzięły się opony Apollo? Producent tego ogumienia to indyjska firma, którą założono w 1972 r. Stosunkowo młody wiek w porównaniu do innych potentatów, którzy mają doświadczenie liczące ponad 100 lat, nie przeszkadza jednak w zdobywaniu coraz pewniejszej pozycji na światowych rynkach. Najlepiej świadczą o tym liczby. Roczny obrót to ponad 2,5 miliarda dolarów. W fabrykach firmy znajduje zatrudnienie ponad 16 tys. osób. Jednocześnie jej produkty można znaleźć na rynkach 118 krajów. Opony Apollo to cenione wyposażenie, które wykorzystuje się w Europie, Azji i Afryce. Jednocześnie marka nie chce poprzestawać na tym, co wypracowała dotychczas. Jej celem jest rozwój i wciąż poszukuje nowych rozwiązań. Właśnie w celu projektowania i testowania coraz to nowszych i doskonalszych modeli powstało centrum badawczo-rozwojowe w holenderskim Enschede. Jednocześnie Apollo stało się właścicielem innej znanej marki. Mowa o oponach Vredestein, które są produktami klasy premium. Apollo współpracuje z takimi markami producentów samochodów jak Mercedes, Audi, Fiat czy Volkswagen.

Opony Apollo i ich zalety

Jakie opony Apollo dostępne są na rynku? Za co się je ceni najbardziej? Obecnie marka ta staje się jednym z największych graczy na rynku. Jej siła polega na różnorodności połączonej z atrakcyjnymi cenami produktów. Choć wysokiej jakości opony klasy premium ma produkować Vredestein, to opony Apollo również są wysokiej jakości. W ich przypadku docenia się raczej korzystną relację jakości do ceny. W ofercie dostępne są zarówno modele całoroczne, jak i zimowe oraz letnie komplety ogumienia. Dba się tutaj nie tylko o to, by opony służyły przez długi czas, ale także były niezawodne i przyczyniały się do możliwie dużego obniżenia kosztów eksploatacji samochodu. Opony Apollo zdecydowanie zasługują na uwagę.

Opony ciężarowe Apollo - opinie

Indyjska marka wkroczyła też na rynek ogumienia specjalistycznego. Jednym z polecanych produktów są opony ciężarowe Apollo - opinie mają bardzo dobre. Właśnie z nimi związane są duże nadzieje. Dlaczego? Przede wszystkim przygoda indyjskiej marki z tym segmentem rynku związana jest z autami dostawczymi. Pierwotnie chodziło o produkcję na rynek azjatycki, ale od ponad 10 lat trend ten się odmienia. Opony ciężarowe Apollo projektuje się z myślą o ich maksymalnym dostosowaniu do rynków europejskich. Dynamika wzrostów sprzedaży na Starym Kontynencie potwierdza, że jest na nie całkiem pokaźne zapotrzebowanie. Owocem tego jest również oficjalna współpraca z licznymi producentami aut ciężarowych, którzy także cenią sobie akcesoria od marki Apollo.

pixelpixel